18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Nie ma żartów z popędu

42 tys. zł za odmawianie seksu w małżeństwie. Brak ochoty to zbrodnia

26.01.2020  17:38
42 tys. zł za odmawianie seksu w małżeństwie. Brak ochoty to zbrodnia
42 tys. zł za odmawianie seksu w małżeństwie. Brak ochoty to zbrodnia Fot: EAST NEWS

Nie miał ochoty na seks i to drogo go kosztowało. Mężczyzna musiał zapłacić byłej żonie 42 tys. zł za to, że odmawiał jej współżycia w czasie trwania ich związku.

Nie zaspokajał potrzeb seksualnych partnerki i to kosztowało go naprawdę wiele. Pewien Francuz w 2011 roku został oskarżony o brak ochoty na seks! Co więcej, stanął przed wymiarem sprawiedliwości.

Była małżonka pozwała go i sąd przychylił się do uznania jej krzywdy. Para żyła ze sobą 21 lat, przez ten czas bardzo często mężczyzna odmawiał żonie współżycia. Tłumaczył się zmęczeniem i złym samopoczuciem.

Nie miał ochoty na seks, musiał wyskoczyć z pieniędzy

Była żona pozwała 51-latka i sąd uznał go za winnego rozpadowi małżeństwa. Zasądzono karę w wysokości 10 tys. euro (ok. 42 tys. złotych), za poniesione przez małżonkę krzywdy.

Co najlepsze, istnieje uzasadnienie prawne tej decyzji. Według kodeksów tamtejszego prawa cywilnego i prawa karnego każdemu z partnerów przysługuje prawo do stosunków seksualnych, a mężczyzna odmawiając seksu swojej żonie, łamał to prawo.

Sąd nie miał litości. Skoro małżonek nie chciał wyskakiwać z majtek, to zmuszony był wyskoczyć z pieniędzy. 

Czytaj także