18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

ludzie go kochają

Adolf Hitler żyje! "Nie planuję zawładnąć światem"

Emilia Waszczuk
03.12.2020  13:44
Adolf Hitler żyje? Właśnie wygrał wybory
Adolf Hitler żyje? Właśnie wygrał wybory Fot: EAST NEWS

Adolf Hitler żyje? Polityk wygrał właśnie wybory i cieszy się ogromnym poparciem społeczeństwa. Przy okazji zapewnia: nie jestem nazistą.

Adolf Hitler - nazista, człowiek, który doprowadził do krwawej II wojny światowej i śmierci milionów ludzi, Niemiec odpowiedzialny za Holokaust, urodził się w 1889 roku. Czy to możliwe, by dożył współczesności? O tym, czy przypadkiem nie przeżył i nie zbiegł z Niemiec, długo krążyły legendy, trudno jednak przypuszczać, by żył ponad 130 lat.

Teraz okazuje, się, że Adolf Hitler żyje i ma się całkiem świetnie. Co więcej, czynnie działa w polityce i właśnie wygrał wybory. W głosowaniu zdobył poparcie rzędu 85 procent. Zapewnia, że mimo wielkiego uwielbienia społeczeństwa, nie myśli o tym, by zawładnąć światem.

Adolf Hitler żyje i pracuje w Naimbii

Mowa oczywiście o dwóch różnych mężczyznach. Adolf Hitler, który cieszy się właśnie politycznym zwycięstwem, z niemieckim nazistą wspólne ma jedynie nazwisko. Mężczyzna urodził się i żyje w Namibii, w byłej kolonii niemieckiej. Tam też działa jako polityk.

Pełne imię i nazwisko polityka to Adolf Hitler Uunona. Jak sam tłumaczył - jeszcze w 1990 roku, gdy jego partia SWAPO uzyskała większość w wyborach po odzyskaniu przez Namibię niepodległości - ojciec nazwał go tak, nie wiedząc zapewne, jakich zbrodni dokonał niemiecki dyktator.

Adolf Hitler zapewnia: nie jestem nazistą

Jako dziecko Adolf Hitler Uunona nie wiedział, jaki ciężar na nim ciąży, zrozumiał to dopiero, gdy był nastolatkiem. Nigdy nie planował jednak nazwiska zmieniać, a teraz po raz kolejny powtarza - nie myślę ani o podbijaniu świata, ani nawet regionu, w którym zwyciężyłem. Deklaruje także, że jego poglądom politycznym daleko jest do nazizmu.

Fakt, że mam to imię, nie oznacza, że chcę podbić Oshanę. To nie znaczy, że dążę do dominacji nad światem - tłumaczy.

Czytaj także
Przeczytaj więcej
Komentarze