18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Apokalipsa

Straszliwa przepowiednia! III wojna światowa nadchodzi

31.10.2020  16:30
Alois Irlmaier i III wojna światowa
Alois Irlmaier i III wojna światowa Fot: Regina Erofeeva/Shutterstock

Alois Irlmaier to mało znany jasnowidz z Niemiec. Jego przepowiednie często się sprawdzały. To co zobaczył na nasze czasy - przerazi najodważniejszych ludzi. Czyżby zaraz po pandemii koronawirusa czekała nas III wojna światowa?

Alois Irlmaier był jasnowidzem z Niemiec. Nie jest zbytnio znany na ziemiach polskich, ale trzeba mu przyznać, że miał wiele trafnych wizji. Niestety, rzeczy, które zobaczył na naszą najbliższą przyszłość - koszmarnie nas przerażają. Mężczyzna, który specjalizował się w przepowiedniach, żył w latach 1894-1959 i przed dziesięcioleciami ostrzegał już przed tajemniczym atakiem przy pomocy "żółtego pyłu".

W dzisiejszych, nieprzyjaznych czasach pandemii koronawirusa, wiele osób głowi się nad tym, czym ów "żółty pył" mógłby być? Czyżby Alois Irlmaier miał na myśli jakąś brudną bombę, która rozpęta piekło III wojny światowej? Za swojego życia jasnowidz był pospolitym pracownikiem budowlanym, który nagle zaczął doświadczać wizji.

Alois Irlmaier przepowiadał III wojnę światową

Stało się to, kiedy podczas I wojny światowej tuż obok niego wybuchł pocisk. Alois Irlmaier był przez trzy doby pogrzebany w okopie. To na zawsze zmieniło jego życie, ale niestety, wizje, które zaczął od tego momentu roztaczać, są dla nas skrajnie przerażające i pesymistyczne. Czyżby po okresie pandemii koronawirusa czekała nas III wojna światowa?

Alois Irlmaier trafnie przepowiedział klęskę Niemiec w II wojnie światowej, a potomnych ostrzegał przed kolejnym, globalnym konfliktem zbrojnym. Wszyscy wiemy, że czasy są bardzo niespokojne i kolejna eskalacja agresji to jedynie kwestia czasu. Zdaniem jasnowidza, kolejna wojna będzie się wiązała z atakiem krajów islamskich na Europę. Irlmaier twierdził, że najeźdźcy będą chcieli wytruć nas gazem.

Żółty pył posypie się od Złotego Miasta aż do Zatoki. Będą trzy dni ciemności, umrze więcej ludzi niż podczas ostatnich dwóch wojen. (...) Nad Renem pojawi się półksiężyc, co będzie chciał wszystko pożreć. Papież z Rzymu będzie musiał uciekać przez Wielką Wodę. Miasto, gdzie stoi żelazna wieża, spalą jego mieszkańcy. Gdzie spojrzeć, tam rewolucja

- prorokował jasnowidz.

Myślicie, że jego przepowiednia ma szansę się spełnić?

Czytaj także
Przeczytaj więcej
Komentarze