18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Wojna o rękę Kingi?

Duda ZACHĘCA do podrywania córki. Nie lubi przyszłego zięcia?

09.04.2020  11:27
Duda ZACHĘCA do podrywania córki. Nie lubi przyszłego zięcia?
Duda ZACHĘCA do podrywania córki. Nie lubi przyszłego zięcia? Fot: LUKASZ GAGULSKI/AGENCJA SE/East News

Andrzej Duda wychodzi z inicjatywą, która ma przekonać do niego młodych wyborców. TikTok, Q&A, a nawet... reklamowanie ręki własnej córki. Co będzie dalej? Zostały już chyba tylko popularne wśród młodzieży challenge. 

Andrzej Duda nie chce przełożyć wyborów, czym wzbudza niechęć społeczeństwa, ale podczas gdy każdy zajęty jest pandemią, on ewidentnie skupia się na kampanii wyborczej. Na razie stara się znaleźć i zachęcić do siebie jak najbliżej młodych wyborców.

Nagrał już TikToka, a teraz idzie o krok dalej i odpowiada na Q&A (questions and answers, czyli pytania i odpowiedzi - przyp. red.). Na Facebooku głowa państwa odpowiadała na pytania, które zadawali mu internauci.

Pojawiło się dużo pytań dotyczących edukacji (głównie terminów matur i egzaminów ósmoklasisty), obecnej sytuacji z pandemią koronawirusa i przesunięcie wyborów. Poza tym trafiały się jednak perełki dotyczące prywatnej strefy życia Dudy i jego rodziny. 

Andrzej Duda zachęca internautów do podrywania swojej córki

Jeden z uczestników rozrywki prezydenckiej zapytał, czy miałby jakieś szanse u jego pięknej córki, Kingi Dudy. Prezydent swoją odpowiedzią zaskoczył chyba wszystkich.

Jest osobą dorosłą, samodzielną, nie jest jeszcze zamężna. Ma chłopaka, jest z nim szczęśliwa, o ile wiem, ale zawsze pan może próbować

- odpowiedział Andrzej Duda.

Myślicie, że prezydent nie darzy szczególną sympatią potencjalnego przyszłego zięcia? Na pewno mężczyzna poczuł na karku chłodny oddech internetowej konkurencji do ręki jego sympatii.

Przeczytaj więcej
Komentarze