18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Świat stanął na głowie

Mężczyzna urodził dziecko. "W końcu czuję się kompletny"

31.12.2019  11:31
Mężczyzna urodził dziecko. "W końcu czuję się kompletny"
Mężczyzna urodził dziecko. "W końcu czuję się kompletny" Fot: Public Domain Pictures

Anglia stała się miejscem historycznego wydarzenia. 39-letni mężczyzna urodził dziecko. Jak sam przyznaje, to wyjątkowe wydarzenie w jego życiu w końcu go dopełniło.

Anglia długo jeszcze nie wyjdzie z podziwu. 39-letni transpłciowy mężczyzna urodził dziecko. Jakby to było zbyt mało ciekawe - dawcą nasienia w przypadku tej ciąży została... transpłciowa kobieta. 

39-letni Reuben Sharpe będzie wychowywał synka ze swoim partnerem, 28-letnim Jay'em, który jak sam przyznaje, nie identyfikuje się z żadną płcią. 

Anglia: mężczyzna został matką

Reuben urodził się jako kobieta, ale nigdy nie czuł się dobrze w swoim ciele. Postanowił więc zmienić płeć na taką, z którą o wiele bardziej się utożsamiał. Transformację przeszedł 12 lat temu. Kuracja hormonalna sprawiła, że nabrał cech męskich - jego głos stał się niższy, a na twarzy pojawił się zarost. 

Kiedy spotkał swoją prawdziwą miłość, Reuben zapragnął być rodzicem. Dalej miał macicę i jajniki, dlatego okazało się, że swoje dziecko... technicznie może nawet sam urodzić. Maleństwo zostało poczęte metodą sztucznego unasiennienia, a dawcą była znajoma Sharpe'a - transseksualna kobieta.

To nie tak, że desperacko pragnąłem porodu czy ciąży, ale chciałem mieć dziecko i miałem taką możliwość. Trzeba było sześciu lat, aby dotrzeć tak daleko, ale teraz mamy dziecko w ramionach, a to był cel końcowy. Teraz czuję się kompletny

- wyznawał Reuben Sharpe na łamach „Sunday Mirror”. 

Synek Reubena przyszedł na świat przy pomocy cesarskiego cięcia. Wygląda na to, że żyjemy w czasach, w których absolutnie wszystko jest możliwe. 

Przeczytaj więcej
Komentarze