18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Miłość w czasach zarazy

Nie będzie seksu bez szczepienia? Nowe przepisy

Wojciech Kozicki
26.05.2021  13:16
Aplikacje randkowe promują szczepienia na COVID-19, Miłość tylko dla zaszczepionych?
Aplikacje randkowe promują szczepienia na COVID-19, Miłość tylko dla zaszczepionych? Fot: Imago Stock and People/East News

Szczepienie na COVID-19 i paszport szczepionkowy niezbędne, by uprawiać seks? Aplikacje randkowe wprowadza nowe rozwiązania i funkcje, a Tinder chce dać miłosne przywileje dla zaszczepionych.

Miłość w czasach zarazy i nowe rozwiązania w aplikacjach randkowych. Jak podaje Radio ZET, postanowiły dołączyć do programu promowania szczepień w Stanach Zjednoczonych. Popularne marki takie jak np. Tinder, Hinge, Match, Badoo, OKCupid, Bumble oraz Plenty of Fish chcąc dać osobom zaszczepionym dodatkowe funkcje i przywileje takie jak np. opcje premium za darmo oraz specjalne odznaki.

Aplikacje randkowe promują szczepienia na COVID-19

Co więcej, aplikacje randkowe nawiązały współpracę z Białym Domem, by wspólnie promować szczepienie przeciw koronawirusowi wśród młodych ludzi. Rząd i serwisy randkowe, z racji tego, że w samych Stanach Zjednoczonych mają dostęp do 50 mln użytkowników, chcą promować szczepienia na COVID-19.

Oferują dodatkowe funkcje, które zachęcają do szczepień i pomagają ludziom poznać tych, którzy mają tę niezwykle atrakcyjną cechę: zostali zaszczepieni przeciwko COVID-19. Witryny te obsługują ponad 50 milionów ludzi w Stanach Zjednoczonych – oświadczył Biały Dom. (stylzycia.radiozet.pl)

Jak zwraca uwagę Radio ZET, wiele z tych aplikacji randkowych jest dostępnych także w Polsce. Jest więc prawdopodobne, że przywileje w tego typu serwisach w zamian za szczepienia, mogą zostać również wprowadzone nad Wisłą.

Jak podaje OKCupid, ludzie, którzy udostępniają informacje dotyczące szczepień na swoich profilach, zwiększają swoje szanse na umówienie się na randkę aż o 14%. 

Czytaj także