18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Wspomina o Antychryście

Wybitna mistyczka nie ma wątpliwości. Apokalipsa nastąpi lada moment

12.11.2019  20:20
Wybitna mistyczka nie ma wątpliwości. Apokalipsa nastąpi lada moment
Wybitna mistyczka nie ma wątpliwości. Apokalipsa nastąpi lada moment Fot: Pixabay

Wybitna mistyczka nie miała wątpliwości. Jej zdaniem w tym momencie historii, stoimy u progu zagłady. Wszystko zacznie się lada chwila.

Jeane Dixon była słynną wróżką, która wysławiła się bardzo trafnymi wizjami. Jej wyjątkowy dar przydawał się również w życiu prywatnym - np. uchroniła swojego męża przed śmiercią, nie dając mu wsiąść do samolotu, który ostatecznie się rozbił.

Tak wyjątkowa osoba odegrała również dużą rolę w historii Ameryki. Wielokrotnie zapraszano ją do Białego Domu i tajemnicą pozostanie, co Jeane przepowiadała wielkim tego świata.

Apokalipsa stoi u progu

Wyjątkowa kobieta miała jednak również wizje, które dotyczą nas, zwykłych ludzi. Dixon była przekonana, że ok. roku 2020 rozpęta się III wojna światowa, która zapoczątkuje apokalipsę. W jej wizjach występował Antychryst, który w nadchodzącym roku ma rzec: "dokonało się" - co usłyszą wszyscy ludzie na ziemi. 

III wojna światowa, którą rozpęta Antychryst będzie wyjątkowo krwawa i pochłonie wiele istnień. Według wizji Dixon, ów straszny człowiek urodził się 5 lutego 1962 roku na Bliskim Wschodzie, o siódmej rano. Wiele osób dopatruje się go w osobie... Władimira Putina.

Na pociechę pozostaje nam fakt, że Jeane Dixon czasem się myliła. Dla przykładu - wcześniej przewidywała, że świat się skończy w 1962 r. Nie spełniło się to, ale wojna była bardzo bliska, gdyż między 16 a 28 października 1962 r. wybuch kryzys, który niemalże zapoczątkował III wojny światową.

Myślicie, że jest jeszcze nadzieja?