18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

UFO istnieje!

Astronautka zapewnia: KOSMICI ŻYJĄ NA ZIEMI! Ufoludki są wśród nas?

07.01.2020  20:11
Astronautka zapewnia: KOSMICI ŻYJĄ NA ZIEMI! Ufoludki są wśród nas?
Astronautka zapewnia: KOSMICI ŻYJĄ NA ZIEMI! Ufoludki są wśród nas? Fot: Shutterstock

Szokujące zapewnienia brytyjskiej astronautki, kobiety, która podróżowała w kosmos. Helen Sharman twierdzi, że kosmici żyją wśród nas!

Nie tylko na Ziemi istnieje życie - twierdzi astronautka i chemiczka Helen Sharman. Kobieta w 1991 roku odbyła misję w kosmos - razem z Rosjanami udała się na stację Mir, w ramach projektu Juno. Była przy tym pierwszą obywatelką Wielkiej Brytanii, która opuściła Ziemię.

Blisko 30 lat później Sharman udzieliła szokującego wywiadu magazynowi Observer. Astronautka jest przekonana, że "kosmici" istnieją. We wszechświecie musi być życie, co więcej, jest niemal pewna, że istoty pozaziemskie są wśród nas!

0f881ebcd9a95297e2b6eb4d23c61215

Kosmici i ludzie

Sharman uważa, że życie pozaziemskie istnieje. Są gdzieś we wszechświecie formy, których człowiek nie jest sobie w stanie nawet wyobrazić. Co gorsza - nie ma szans ich dotknąć czy zobaczyć. Astronautka uważa, że mogą nie mieć formy cielesnej, być niewidzialne, ale i tak egzystować.

Jest tyle miliardów gwiazd, galaktyk we wszechświecie, że muszą istnieć inne formy życia, poza ziemskimi

- zapewnia Sharman.

Jako że "kosmici" nie muszą być widoczni i mogą nie być zbudowani z węgla i azotu, bardzo możliwe, że są wśród nas. Obserwują ludzi, żyją z nimi, choć człowiek nie jest w stanie ich zlokalizować i dostrzec!

Czytaj także