18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Smok, kataklizmy i wojny

Baba Wanga i mroczne przepowiednie na 2021 rok

Wojciech Kozicki
24.01.2021  15:48
Czy w 2021 roku czekają nas koniec świata i apokalipsa? Baba Wanga miała mroczne wizje i proroctwa
Czy w 2021 roku czekają nas koniec świata i apokalipsa? Baba Wanga miała mroczne wizje i proroctwa Fot: Value Stock Images/East News

Jaki będzie rok 2021? Przepowiednie, wizje, wróżby i horoskopy sieją grozę. Gdy już ktoś przedawkuje Jackowskiego i Nostradamusa, zawsze zostaje jeszcze słynna Baba Wanga. Okazuje się, że wiedziała, co czeka nas w 2021 roku.

Baba Wanga, czyli tzw. „Nostradamus z Bałkanów”, to niewidoma mistyczka, która urodziła się w 1911 roku. Przewidziała takie wydarzenia jak m.in. wybuch II wojny światowej, dojście Hitlera do władzy, katastrofa w Czarnobylu, upadek Związku Radzieckiego, Brexit oraz zamach na World Trade Center. Niektórzy twierdzą, że w jej wizjach można było znaleźć ostrzeżenia przed pandemią koronawirusa SARS-CoV-2. Zwolennicy jej proroctw uważają, że opisała również to, co stanie się w 2021 roku.

Przepowiednie Baby Wangi na 2021 rok

Przepowiednie i wizje Baby Wangi na 2021 rok mrożą krew w żyłach. Liczne źródła podają, że zdaniem mistyczki, w ciągu najbliższych miesięcy czekają nas kataklizmy i katastrofy na globalną skalę. Ludzkość będą również wyniszczały podziały religijne, a do władzy dojdzie „silny smok” i podbije świat. Nastąpi połączenie trzech gigantów, a ludzie płacić będą „czerwonym pieniądzem”. Kluczowe będą liczby 100, 5 i zera.

Chiny, terroryzm i lekarstwo na raka

Jak podaje Newsweek, smokiem z przepowiedni mogą być Chiny, które podnoszą się po epidemii COVID-19 i dążą do globalnej dominacji.

Jak twierdziła Baba Wanga, islamscy ekstremiści mają w nadchodzącym roku przeprowadzić atak na Europę, używając "arsenału broni chemicznej przeciwko Europejczykom" – pisze Plotek.pl.

Są też dobre wiadomości. Zdaniem Baby Wangi, w 2021 roku zostanie wynalezione lekarstwo na raka. Zapowiedziała, że „nadchodzi dzień, gdy nowotwory zostaną zniewolone stalowymi łańcuchami”.

Kim jest Baba Wanga i czy miała moc?

Czy możemy ufać przepowiedniom i wizjom Baby Wangi? Newsweek zwraca uwagę, że mówi się o jej 85-procentowej skuteczności. Ostatnio okazało się jednak, że część jej popularnych wizji została stworzona przez internetowych trolli i ciężko odseparować te prawdziwe od zmyślonych. Co istotne, w przeciwieństwie do Nostradamusa, nigdy nie zapisywała tego, co widziała w swoich wizjach i opieramy się na przekazach ustnych oraz informacjach, które otrzymał od niej pisarz Valentin Sidorov. Jej zwolennicy twierdzą natomiast, że jej przepowiednie opisują losy świata aż do  5079 roku.

logo Tu się dzieje