18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Smok, kataklizmy i wojny

Baba Wanga i mroczne przepowiednie na 2021 rok

Wojciech Kozicki
24.01.2021  15:48
Czy w 2021 roku czekają nas koniec świata i apokalipsa? Baba Wanga miała mroczne wizje i proroctwa
Czy w 2021 roku czekają nas koniec świata i apokalipsa? Baba Wanga miała mroczne wizje i proroctwa Fot: Value Stock Images/East News

Jaki będzie rok 2021? Przepowiednie, wizje, wróżby i horoskopy sieją grozę. Gdy już ktoś przedawkuje Jackowskiego i Nostradamusa, zawsze zostaje jeszcze słynna Baba Wanga. Okazuje się, że wiedziała, co czeka nas w 2021 roku.

Baba Wanga, czyli tzw. „Nostradamus z Bałkanów”, to niewidoma mistyczka, która urodziła się w 1911 roku. Przewidziała takie wydarzenia jak m.in. wybuch II wojny światowej, dojście Hitlera do władzy, katastrofa w Czarnobylu, upadek Związku Radzieckiego, Brexit oraz zamach na World Trade Center. Niektórzy twierdzą, że w jej wizjach można było znaleźć ostrzeżenia przed pandemią koronawirusa SARS-CoV-2. Zwolennicy jej proroctw uważają, że opisała również to, co stanie się w 2021 roku.

Przepowiednie Baby Wangi na 2021 rok

Przepowiednie i wizje Baby Wangi na 2021 rok mrożą krew w żyłach. Liczne źródła podają, że zdaniem mistyczki, w ciągu najbliższych miesięcy czekają nas kataklizmy i katastrofy na globalną skalę. Ludzkość będą również wyniszczały podziały religijne, a do władzy dojdzie „silny smok” i podbije świat. Nastąpi połączenie trzech gigantów, a ludzie płacić będą „czerwonym pieniądzem”. Kluczowe będą liczby 100, 5 i zera.

Chiny, terroryzm i lekarstwo na raka

Jak podaje Newsweek, smokiem z przepowiedni mogą być Chiny, które podnoszą się po epidemii COVID-19 i dążą do globalnej dominacji.

Jak twierdziła Baba Wanga, islamscy ekstremiści mają w nadchodzącym roku przeprowadzić atak na Europę, używając "arsenału broni chemicznej przeciwko Europejczykom" – pisze Plotek.pl.

Są też dobre wiadomości. Zdaniem Baby Wangi, w 2021 roku zostanie wynalezione lekarstwo na raka. Zapowiedziała, że „nadchodzi dzień, gdy nowotwory zostaną zniewolone stalowymi łańcuchami”.

Kim jest Baba Wanga i czy miała moc?

Czy możemy ufać przepowiedniom i wizjom Baby Wangi? Newsweek zwraca uwagę, że mówi się o jej 85-procentowej skuteczności. Ostatnio okazało się jednak, że część jej popularnych wizji została stworzona przez internetowych trolli i ciężko odseparować te prawdziwe od zmyślonych. Co istotne, w przeciwieństwie do Nostradamusa, nigdy nie zapisywała tego, co widziała w swoich wizjach i opieramy się na przekazach ustnych oraz informacjach, które otrzymał od niej pisarz Valentin Sidorov. Jej zwolennicy twierdzą natomiast, że jej przepowiednie opisują losy świata aż do  5079 roku.