18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Epidemia i wizje mistyczki

Baba Wanga przewidziała koronawirusa? Szokujące przepowiednie

Wojciech Kozicki
07.04.2020  21:33
Baba Wanga i koronawirus - wizje, proroctwa, przepowiednie i... ściema?
Baba Wanga i koronawirus - wizje, proroctwa, przepowiednie i... ściema? Fot: YouTube

Nostradamus, jasnowidz Jackowski, ojciec Klimuszko... czy oni wszyscy przewidzieli koronawirusa i pandemię? Okazuje się się, że słynna Baba Wanga również miała wizje, w których ujrzała straszną chorobę w 2020 roku. Jak brzmiała jej przepowiednia i czy ujrzała epidemię COVID-19?

Baba Wanga to jedna z najsłynniejszych jasnowidzek i mistyczek XX wieku. Niewidoma znachorka z Bułgarii raczej czarno widziała przyszłość świata. Jak podaje MSN.com, ujrzała m.in. uderzenie meteorytu w 2020 roku i totalne zniszczenie Azji. Przypisuje się jej także, że trafnie przewidziała tsunami w Azji w 2004 roku, atak terrorystyczny na World Trade Center w 2011 roku, a nawet Brexit. Czy przewidziała również koronawirusa?

Baba Wanga i jej wizje - trafne przepowiednie czy teorie spiskowe?

Kryzys, który panuje na świecie powoduje ogromny strach i wielką panikę wśród setek ludzi. Okazuje się, że to dopiero początek. Ludzie upadną i umrą na ulicach, a epidemia będzie wszędzie – ostrzegała Baba Wanga. (SE.pl)

„Super Express” przytacza jej wizje, w których widziała straszną katastrofę i ludzi umierających na ulicach z powodu epidemii, na którą lekarstwo zostanie wynalezione dopiero po roku. Ostrzegała też, że „nad nami wszystkimi będzie korona”.

Politycy i eksperci mówią wprost, nadciąga makabryczny kryzys gospodarczy po koronawirusie. Tymczasem Baba Wanga zapowiedziała, że w 2020 roku dojdzie do finansowej katastrofy i pieniądz straci na wartości.

Baba Wanga nie widziała przyszłości?

Czy rzeczywiście Baba Wanga miała trafne wizje, czy może po prostu wyobraźnia płata nam figle i podświadomie dopasowujemy wydarzenia do jej słów? Portal demagog.org.pl zwraca uwagę, że mistyczce przypisuje się wiele zmyślonych przepowiedni, a niektórzy chcą w ten sposób wywołać „chaos informacyjny”.

Wandze przypisuje się proroctwa dotyczące śmierci Stalina, rozpadu Związku Radzieckiego, zatopienia okrętu podwodnego Kursk i zamachu na WTC. Można jej zresztą przypisać znacznie więcej, bo swoje przepowiednie wygłaszała tak skomplikowanym dialektem, że ich interpretacja zależała w zasadzie od fantazji słuchającego. – podaje Popularne.pl

Choć większość tego typu wizji i przepowiedni należy traktować z przymrużeniem oka są tacy, którzy twierdzą, że ponad 60 proc. przewidywać Wangeliji Pandewy Dimitrowej się sprawdziło – pisze Wprost.pl