18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Będzie przełom?

Badacze odkryli UFO?! Powstał obszerny raport, 600 godzin nagrań

13.12.2021  16:30
Kosmici istnieją?
Kosmici istnieją? Fot: DanieleGay/Shutterstock

Wkrótce amerykańska organizacja UAPx opublikuje obszerny raport na temat UFO. Naukowcy przedstawią 600 godzin nagrań wideo, które mają potwierdzić istnienie obcych cywilizacji. Zwolennicy teorii spiskowych jednak mieli rację?

Badacz UFO Ryan Sprague poinformował, że UAPx ujawni raport analizujący doniesienia o tajemniczych obiektach na całym świecie. Dane zostały zebrane i przeanalizowane przez zespół, którym kierował naukowiec.

Jak otrzymamy prawną zgodę, UAPx dostarczy światu, ocenione i przeanalizowane przez nas dane, a także wszystkie surowe dane, jak tylko znajdziemy odpowiednie serwery i miejsce do ich zapisania. W opinii UAPx dane, które zebraliśmy i przeanalizowaliśmy, to najważniejsza kolekcja danych naukowych dotyczących UFO - przekazał Sprague.

Kolekcja będzie zawierała ponad 600 godzin nagrań o łącznym rozmiarze trzech terabajtów. Zdaniem autorów opisane zjawiska i obiekty mogą być ostatecznym dowodem na istnienie obcych cywilizacji. Raport pojawi się w przyszłym roku, lecz dokładny termin nie jest jeszcze znany.

Raport o UFO

Kilka miesięcy temu pierwszy raport na temat UFO został opublikowany przez Grupę Zadaniową ds. Niezidentyfikowanych Zjawisk Powietrznych. W dokumencie podkreślono, że 143 przypadki tajemniczych zjawisk nadal pozostają niewyjaśnione.

Do doniesień o kosmitach od niedawna poważnie podchodzi także amerykański rząd. W tym roku kwestię badania UFO powierzono FBI.

Czytaj także