Zjawa daje znaki na USG?

Duch w brzuchu ciężarnej. Pokazała niezwykłe zdjęcie

26.11.2019  17:46
Duch i kobieta w ciąży - tajemnicze zdjęcia USG dziecka
Duch i kobieta w ciąży - tajemnicze zdjęcia USG dziecka Fot: Prenatural

Badanie USG dziecka w brzuchu matki i niezwykłe zdjęcie – czy objawił się na nim duch zmarłego ojca? Niektórzy są pewni, że zdarzył się cud.

Kobieta w ciąży twierdzi, że gdy przeprowadzono USG jej brzucha, by zbadać dziecko, doszło do cudu i miały swój manifest siły paranormalne. Shantel Carrillo z San Diego pokazała zdjęcie USG na Facebooku i pojawiły się komentarze, że widać na niej jej zmarłego ojca. Czy rzeczywiście duch tuli i całuje jej nienarodzoną córkę?

Duch ojca dał znak?

Amerykanka dla porównania zamieściła w serwisie Reddit stare zdjęcie swojego ojca. Niektórzy nie mają wątpliwości, że pojawił się na zdjęciu USG. Okazuje się również, że nie brakuje osób, które doświadczyły podobnych zjawisk w czasie ciąży. Są jednak również osoby, które uważają, że to po prostu złudzenie optyczne.

Jak podaje metro.co.uk, mężczyzna zmarł w 2016 roku. Córka Carrillo ma urodzić się w kwietniu. Kobieta uważa, że duch dał jej znak, że będzie opiekować się dzieckiem.

Gdy opublikowałam zdjęcie w sieci, dostaję wiadomości, że ktoś całuje moje dziecko – powiedziała Shantel Carrillo. (metro.co.uk)

Przeczytaj więcej
Komentarze