18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Ziemia zamieni się w piekło

Koniec świata nadciąga! Zmasakruje nas Księżyc morderca!

Wojciech Kozicki
04.12.2019  17:41
Koniec świata przez Księżyc - to będzie masakra i apokalipsa?
Koniec świata przez Księżyc - to będzie masakra i apokalipsa? Fot: YouTube/Tech Insider, Facebook/KY3

Koniec świata nadciąga, chociaż jego dokładna data nie jest znana. Zabije nas jednak nie asteroida, przebiegunowanie Ziemi, biblijna apokalipsa lub epidemia. Największym zagrożeniem okazuje się... Księżyc!

Koniec świata nas wymiecie, szykuje się totalna masakra! Naukowcy z uniwersytetów Kolorado i University of Montana ostrzegają, że zagrożenie jest bliżej, niż myślimy. Okazało się, że Księżyc spowalnia ruch obrotowy Ziemi i tym samym stanie się mordercą ludzkości. Totalna zagłada jest nieunikniona.

Wpływ Księżyca na Ziemię

Destrukcyjne oddziaływanie Księżyca ma zdaniem naukowców powodować coraz częstsze i silniejsze trzęsienia Ziemi, a większość ze wstrząsów będzie silniejsza niż 7.0 w skali Richtera. To jednak nie koniec, spodziewajcie znacznie większej tragedii!

Ziemia spowalnia swój ruch, gdyż musi kontrolować pływy oceaniczne, które wywoływany są oddziaływaniem grawitacyjnym Ziemi z Księżycem i Słońcem. Tracąc energię Ziemia spowalnia, a to może mieć dramatyczne konsekwencje  - przewiduje Fakt.pl.

Wstrząsy spowodują śmierć całego ekosystemu, a życie na Ziemi zacznie wymierać. Doba wydłuży się do 27 dni, a przez ten czas zawsze jedna strona planety będzie mordowana przez Słońca, a druga pogrążać się będzie w mroku i zimnie. Na razie nie musimy jednak wpadać w panikę, bo ta apokalipsa wydarzy się dopiero za kilka miliardów lat.

Czytaj także
Przeczytaj więcej