18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Nadchodzi zagłada

Biblijna plaga uderza w Europę. Początek końca?

07.06.2022  15:38
Biblijna plaga atakuje w Europie
Biblijna plaga atakuje w Europie Fot: Holger Kirk/Shutterstock

Biblijna plaga atakuje na południu Europy! Czy w okresie międzynarodowych tragedii takie zjawiska są bardziej niż przerażające. Czy to koniec świata, który powoli się nam manifestuje?

Biblijna plaga na południu Europy! Najpierw ludzi przeraził koronawirus, potem wojna w Ukrainie, a teraz zmagają się z kolejnym, ogromnym problemem. W regionie tym rozszalała się bowiem plaga szarańczy, która naraża obywateli na zmaganie się z głodem.

Żarłoczne owady, które wszyscy kojarzymy z biblijnych opowieści, niszczą uprawy na południowym zachodzie Hiszpanii. Mieszkańcy załamują ręce. Szarańcza obsiada nawet zwierzęta. Dodatkowo, by jeszcze mocniej przybić przerażonych ludzi, pojawiła się także niebezpieczna osa azjatycka.

Biblijna plaga atakuje w Europie

Czy może być gorzej? Już nawet boimy się pytać w obliczu plag, zaraz, wojen i przerażającej drożyzny. Niestety, rolnicy z Hiszpanii już wiedzą, że gorzej może być absolutnie zawsze. Od kilku dni doskwiera im przy granicy z Portugalią hiszpańskiego regionu Estremadury, na południowym zachodzie kraju niewyobrażalny trud. Żarłoczne owady zniszczyły już liczne hektary upraw rolnych.

Czy to naprawdę zapowiadana przez proroków Apokalipsa? Podobno najstarsi rolnicy nie pamiętają, by wydarzyło się na ich oczach podobne do tego zjawisko. Portal Voz Populi odnotowuje, że szarańcza widoczna jest zarówno na polach i drogach, jak również na terenie gospodarstw rolnych. Na jednym z filmów widać, jak żarłoczne owady obsiadują nawet stada owiec.

Miejmy nadzieję, że do nas tacy goście nie dolecą!

Czytaj także