18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

To wcale nie koniec?

Bill Gates ostrzega. NAJGORSZE PRZED NAMI

05.05.2022  09:05
Bill Gates nas ostrzega
Bill Gates nas ostrzega Fot: AP/Associated Press/East News

Bill Gates ostrzega, że pandemia koronawirusa wcale się nie skończyła. Chociaż cała Europa znosi obostrzenia, miliarder jest przekonany, że najgorsze przed nami. Czujecie lęk?

Bill Gates ostrzegał przed pandemią koronawirusa, zanim ona w ogóle pojawiła się na świecie. Potem taka postawa miliardera budziła wiele wątpliwości i rodziła teorie spiskowe. Teraz mężczyzna ostrzega nas ponownie.

Chociaż pandemia koronawirusa w Polsce i wielu krajach Europy oficjalnie się skończyła, to dalej jesteśmy tym patogenem zagrożeni. Amerykanin podkreśla, że najgorsze jest jeszcze przed nami, a w przyszłości może się pojawić wariant wirusa groźniejszych od tych, które znamy obecnie.

Bill Gates nas ostrzega

Jak informuje Sky News, współzałożyciel Microsoftu stwierdził, że świat nie widział jeszcze najgorszego wariantu. Ten zdaniem Amerykanina może się pojawić w przyszłości. Ostrzega, że może być znacznie bardziej śmiertelny niż odmiany, które dotychczas poznano.

Nadal jesteśmy narażeni na ryzyko, że ta pandemia wygeneruje wariant, który byłby jeszcze bardziej transmisyjny i jeszcze bardziej śmiertelny

- powiedział Bill Gates.

Czujecie się zobligowani do większej ostrożności? Skoro już raz Bill Gates miał rację, może warto zwrócić wcześniej uwagę na jego słowa, żeby potem nie uczyć się na własnych błędach.