18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Blogerka kontra Krupa

Szokujące "Coronavirus Challenge". Robią COŚ OBRZYDLIWEGO! [WIDEO]

Wojciech Kozicki
24.03.2020  10:33
Koronawirus i nowe wyzwanie internetowe - epidemia się nasili?
Koronawirus i nowe wyzwanie internetowe - epidemia się nasili? Fot: Twitter

Koronawirus i pandemia to nie jedyne zagrożenia dla ludzkości. Epidemia głupoty również atakuje i się rozprzestrzenia. Nowe internetowe wyzwanie „coronavirus challenge” ogłoszone przez gwiazdę TikToka to już nawet nie dno, a głębokie odwierty. Niestety, jak donoszą media, naśladowców nie brakuje.

Pandemia koronawirusa, rosnąca liczba chorych i ofiar śmiertelnych, kryzys gospodarczy, recesja, globalny strach… dla niektórych to jednak okazja, by zdobyć popularność w internecie. Amerykańska blogerka Ava Louise rozpoczęła na Instagramie #CoronaVirusChallenge.

Proszę, udostępniajcie, żeby ludzie zobaczyli jak powinno dbać się o hiegienę w samolocie – ogłosiła blogerka liżąc deskę klozetową podczas lotu.

Niestety, jak donoszą media, blogerka i gwiazda TikToka znalazła licznych naśladowców. Czy są świadomi zagrożenia? Lousie przyznała, że jej to nie obchodzi, a jednym celem dla niej jest jak największa sława.

Internetowa gwiazdka została oczywiście uderzona przez tsunami hejtu i krytyki. Do akcji wkroczyła nawet Joanna Krupa i nazwała Louise hańbą ludzkości. Blogerka odpowiedziała, a styl tej riposty był do przewidzenia...

To prawdopodobnie nie najgorsza rzecz jaką w życiu robiła ustami – skomentował pod jej filmem na Twitterze JBrittsSC.

Gdy my to oglądamy, jej były pewnie próbuje domyć zęby – podejrzewa JK Julien.

Przeczytaj więcej
Komentarze