18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Znów to samo...

Boże Narodzenie ZAKAZANE?! Pandemia nas załatwi

05.10.2021  08:07
Boże Narodzenie zostanie odwołane?
Boże Narodzenie zostanie odwołane? Fot: Ink Drop/Shutterstock

Boże Narodzenie jest dla nas wszystkich ważnym, pełnym radości czasem. Niestety, pandemia znowu może sprawić, że się nim nie nacieszymy. Rządzący dadzą nam do wiwatu kolejnym lockdownem, spowodowanym czwartą falą?

Koronawirus niezmiennie atakuje Polaków. Wzrost liczby zakażeń w okresie przedświątecznym szczególnie nas przeraża. Odwołają przez to Boże Narodzenie? Jak wiemy, na zimę może być jeszcze gorzej niż jesienią.

Koronawirus wciąż nas atakuje, tym razem przybierając postać czwartej fali pandemii Covid-19. Przed 1 listopada 2020 rząd pokazał, że potrafi być bezwzględny w walce z pandemią i zakazano nam wtedy, na parę godzin przed świętem - wyjazdów na cmentarze. W tym roku może wydarzyć się dokładnie to samo.

Odwołają Boże Narodzenie?!

Teraz cały kraj drży, że przed Świętami Bożego Narodzenia politycy zrobią to samo - ostatecznie zakażą nam nawet przemieszczania się, tak, że najmniejsze odwiedziny u rodziny zostaną udaremnione. Szczepionki niczego tutaj nie zmienią?

Póki kraj nie uzyska stadnej odporności na koronawirusa, poprzez zaszczepienie się wszystkich obywateli, możemy pożegnać wizję spokojnego życia bez wizji pandemii za plecami.

Co szczególnie martwiące, w takiej sytuacji najmocniej cierpi zdrowie psychiczne obywateli. Ile jeszcze takich napięć jesteśmy w stanie znieść bez większego szwanku?

Czytaj także