18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

oby się nie spełniło

Boże Narodzenie pełne grozy. Straszna przepowiednia Jackowskiego

09.11.2020  21:39
Jasnowidz Jackowski zobaczył, jakie będzie Boże Narodzenie
Jasnowidz Jackowski zobaczył, jakie będzie Boże Narodzenie Fot: WOJCIECH STROZYK/REPORTER / Pixel-Shot/Shutterstock

Boże Narodzenie w tym roku nie będzie radosne? Jasnowidz Krzysztof Jackowski zobaczył przyszłość. W tym roku święta zdominuje strach. 

Premier Mateusz Morawiecki już zapowiedział, by przygotować się na specyficzne Boże Narodzenie, pełne ograniczeń i wyrzeczeń. Szef polskiego rządu jest pewien - o świętowaniu w dużym gronie rodziny możemy zapomnieć, podobnie zresztą sprawa ma się w kwestii sylwestra - zero imprez!

Teraz na temat ulubionych świąt Polaków wypowiedział się jasnowidz Krzysztof Jackowski. Tradycyjnie już otworzył swe trzecie oko, które ostatnio zobaczyło niemieckie wojska na polskich ulicach, a które kolejny już rok zapowiada wielką wojnę. Teraz pan Krzysztof ostrzega - Boże Narodzenie w tym roku będzie bardzo niespokojne.

Krzysztof Jackowski i wizja na Boże Narodzenie

Cóż złego wydarzyć miałoby się pod koniec grudnia? Jasnowidz widzi ogromny niepokój, jednak nie jest on powiązany z szalejącą na świecie pandemią. Chodzi o tajemnicze działania jakiejś wielkiej siły, która wykorzysta Polskę do swoich niecnych celów!

Mam wrażenie, że w Polsce będzie duży strach. Jeżeli się coś, nie daj Boże, zaczęłoby dziać w Europie, czy na Bliskim Wschodzie, to dziwnym trafem, ale mam wrażenie, że bardzo niefortunnie Polska, Czesi i Słowacja, ze tutaj te trzy kraje mogą być wykorzystane do czegoś, co przez inne państwa może być uznane, że bierzemy w czymś udział. A tak prawdę mówiąc, to ktoś będzie korzystał z naszych ziem - mówi wystraszony jasnowidz.

Święta Bożego Narodzenia będą to święta dziwne i inne - wyrokuje Krzysztof Jackowski.

Czy to wstęp do zapowiadanej od miesięcy trzeciej wojny światowej?