18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

III wojna światowa nadciąga

Putin ma "Zombie Gun"? Broń psychotroniczna to koniec świata

Wojciech Kozicki
04.12.2019  16:21
Rosja ma uzbrojenie, które pozwoli przejąć kontrolę nad człowiekiem?
Rosja ma uzbrojenie, które pozwoli przejąć kontrolę nad człowiekiem? Fot: Facebook/Haberler.com

Nowoczesna wojna to już nie tylko bomby, rakiety i lasery. Wkrótce armie dostaną w swoje ręce takie narzędzie zagłady jak broń psychotroniczna. To już nie science-fiction, to już dzieje się naprawdę! Naukowcy mogą zaserwować nam wynalazek znacznie groźniejszy niż np. HAARP lub Duga 2. Czy wkrótce okrutni szaleńcy zamienią ludzi w posłuszne zombie?

Broń masowej zagłady może wkrótce być niepotrzebna. Po co zabijać całe narody skoro po prostu można przejąć nad nimi kontrolę bez jednego strzału? Okazuje się, że broń psychotroniczna, która pozwalałaby przejąć władzą nad ludźmi, już jest tworzona i przeprowadzono nawet pierwsze testy.

Jak podaje portal zmianynaziemi.pl, broń psychotroniczna pozwala sterować aktywnością neuronów dzięki nanocząsteczkom magnetycznym „które stymulują neurony wyposażone we wrażliwe na zmiany temperatury kanały jonowe. Gdy nanocząsteczki zostaną podgrzane za pomocą zewnętrznego pola magnetycznego następuje otwarcie tych kanałów. Efektem jest wzbudzanie neuronów.”

Kontrola umysłu i eksperymenty

Prof. fizyki Arnd Pralle z Uniwersytetu w Buffalo od lat próbuje stworzyć narzędzie do kontroli umysłu i prowadzi badania nad „stymulacją magneto-termiczną”. Co ciekawe, twierdzi, że udało mu się przejąć kontrolę nad mózgiem myszy i zdalnie ją sterować, zmuszając zwierzę do biegania na sygnał. Podobno kierował też ruchem kończyn myszy wbrew jej woli.

Rosja i tajna broń - ZOMBIE GUN

Focus.pl przypomina, że generał Federalnych Służb Bezpieczeństwa Borys Ratnikow już w 2007 roku wspomniał, że nie minie 10 lat, jak broń psychotroniczna stanie się tak niebezpieczna jak atomowa lub jądrowa, dlatego że z jej pomocą można kontrolować miliony ludzi. 5 lat później minister obrony narodowej Anatolij Serdiukow ujawnił, że Rosjanie pracują nad bronią, która  ma u ofiar wywołać zabójczy ból i uzyskać częściową kontrolę nad ich umysłami. Brytyjskie i amerykańskie służby nazwały rosyjski projekt „zombie gun”.

Kilka lat temu brytyjski dziennik „Daily Mail” opublikował artykuł pod wstrząsającym tytułem: Putin mierzy do wrogów z pistoletu-zombi, który atakuje centralny układ nerwowy ofiary. Dwaj autorzy Christopher Leake oraz Will Steward poinformowali, że ówczesny premier Rosji wydał zgodę na produkcję oraz używanie psychotronicznych pistoletów, które za pomocą fal elektromagnetycznych – dokładnie takich samych używa się w kuchenkach mikrofalowych – wpływają na mózg, zamieniając ludzi w żywe trupy albo zombi – jak kto woli. „Broń ta może zostać użyta zarówno przeciwko wrogom Rosji, jak też przeciwko opozycji”, pisali dziennikarze. Do końca 2020 r. ten typ uzbrojenia pojawi się na stanie rosyjskich służb oraz armii - ostrzega warszawskagazeta.pl.

Broń psychotroniczna może służyć również do leczenie licznych schorzeń. Istnieje jednak obawa, że prędzej ktoś wykorzysta ją, by zmusić nas do zakupów lub popierania partii politycznych. Tech.Wp.pl uspokaja jednak, że każdy mózg jest inny i może odmiennie reagować na różne częstotliwości, więc trudno jednocześnie wpłynąć na wiele umysłów.

logo Tu się dzieje