18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Miota nim szatan?

Cejrowski wie jak pokonać koronawirusa

Wojciech Kozicki
20.02.2020  11:54
Wojciech Cejrowski o epidemii - bóg go opuścił?
Wojciech Cejrowski o epidemii - bóg go opuścił? Fot: Adam STASKIEWICZ/East News

Koronawirus jest już poza kontrolą, epidemia atakuje w kolejnych krajach. Chociaż służby stosują nadzwyczajne środki ostrożności, Covid19 i tak się rozprzestrzenia. Jak zatrzymać zapalenie płuc z Wuhan? Wojciech Cejrowski twierdzi jednak, że jest w stanie uratować świat... nawet jeśli przy tym, by go trochę zniszczył.

Koronawirus nie daje się powstrzymać. Chiny odizolowały 50 milionów osób, a służby mają pozwolenie, by zabijać zakażonych. Chcą nawet wymordować psy i koty, by dmuchać na zimne. To jednak nic nie daje, epidemia z Wuhan nadal atakuje. Co zrobić, by ocalić świat przed wirusem?

Cejrowski twierdzi, że władze źle reagują na epidemię koronawirusa. Uważa, że zalecają unikanie paniki, z czym się nie zgadza, bo wówczas nie wszystkie informacje są przekazywane, a wiele się cenzuruje. Sugeruje, by europejskie państwa wpadły w panikę, którą jeszcze jesteśmy w stanie kontrolować.

Wywołujemy panikę w sytuacji, gdy jeszcze mamy sprawną armię i policję, która jest w stanie jakoś opanować napad na sklep, celem wykupienia wszystkiego. Jeszcze jesteśmy zdrowi, więc jesteśmy sobie w stanie poradzić z paniką - uważa Wojciech Cejrowski.

Bosy podróżnik z Arizony uważa, że panika byłaby dobra, bo jeśli np. wykupimy całą wodę w sklepach, to obecnie jesteśmy ją w stanie uzupełnić. Jeśli wszyscy zachorujemy i wówczas wykupimy zapasy wody, to nikt nie przywiezie nowej dostawy towaru.

Mając władzę w ręku, zachęciłbym ludzi do paniki. Zarządziłbym panikę. Przestawiamy państwo w stan paniczny, przestajemy latać w ogóle samolotami do Chin i wszystkich krajów w pobliżu. Tak, ma to konsekwencje gospodarcze, czegoś zabraknie, ale nie wpuszczamy kontenerów z Chin. Robimy całym Chinom kwarantannę. To jest panika w ekonomii wcale - rozmarzył się Cejrowski podczas audycji "Dziki Zachód".

Cejrowski zwrócił uwagę, że tak naprawdę nie znamy tempa rozwoju i rozprzestrzeniania się wirusa. Zapowiedział, że zapewne jego wypowiedzi na YT może nikt nie usłyszeć, bo portal cenzuruje informacje o epidemii. Wątpimy czy tak się stanie. Naczelny "katol " RP w internecie sam w sobie jest jak wirus, na który chyba żadne lekarstwo już nie pomoże. Chiny mają epidemię z Wuhan, a my mamy Cejrowskiego z Kociewia...

Przeczytaj więcej
Komentarze