18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Drożyzna

Ceny nad Bałtykiem zwalą Was z nóg. Paragon grozy

14.06.2020  17:18
Ceny nad Bałtykiem zwalą Was z nóg. Paragon grozy
Ceny nad Bałtykiem zwalą Was z nóg. Paragon grozy Fot: GERARD/REPORTER

Ceny nad Bałtykiem z uwagi na kryzys wywołany koronawirusem przechodzą wszelkie granice. Tak drogo jeszcze nie było. Polacy po długim weekendzie wracają załamani.

Ceny nad Bałtykiem to zawsze był bardzo kontrowersyjny temat. Polacy wiedzieli, że jadąc na wypoczynek nad polskie morze, narażają się na duże koszty. Tym razem jednak, przez kryzys wywołany pandemią, stawki przeszły same siebie.

Polacy, którzy wracają znad Bałtyku po długim weekendzie czerwcowym doskonale wiedzą, jak bardzo ucierpiały ich portfele. Po internecie krąży paragon grozy, który dobitnie obrazuje, jak ciężko jest nad morzem.

Ceny nad Bałtykiem przyprawiają o zawrót głowy

Paragon z ogromną kwotą wrzucił do internetu mocno zaskoczony klient. Zamówił on dwie porcje obiadowe, na które składały się dwa niewielkie kawałki ryby, trochę frytek i zestaw surówek. Za to wszystko zapłacił... 100 zł!

100 zł to często kwota, za którą polskie rodziny potrafią przeżyć tydzień. Nic dziwnego, że ceny nad Bałtykiem tak mocno zaskoczyły mężczyznę. Pan Paweł przesłał zdjęcie paragonu portalowi finanse WP. Spędzał wolny czas z rodziną w Niechorzu. 

Ceny ryby nad Bałtykiem są zastraszająco wysokie. Za kilogram dorsza tradycyjnego trzeba zapłacić dokładnie 119 zł. Zaś za kilogram dorsza "Parma" - 129 zł. Do takiej sytuacji przyczyniła się rekordowo wysoka inflacja. Niestety, ale taka drożyzna dopiero się zaczyna... 

Czytaj także