18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

to się nazywa plan

Chce mieć największe pośladki na świecie. Pożera tony Nutelli

Redakcja
14.09.2018  13:29
Natasha Crown i wielkie pośladki - rekord?
Natasha Crown i wielkie pośladki - rekord? Fot: Instagram.com/natasha_crown_official

Jeśli ktoś lubi otyłe kobiety, być może uzna ją za wcielenie seksu. Natasha Crown chce mieć rekordowo duże pośladki i robi wszystko, by to osiągnąć.  Dieta i ćwiczenia? Nie, wystarczą pizza i nutella.

Natasha Crown to modelka bardzo plus size, która chce mieć największe pośladki na świecie. Jeśli duże rozmiary i puszyste kobiety uważacie za seksowne, to Szwedka z Göteborg może być waszym ideałem piękna. Kim Kardashian to przy niej niewiniątko.

Kalkulator BMI? Niepotrzebny...

Jak na razie Natasha waży 135 kilogramów i ma 550 tys. followersów na Instagramie. Jej wzrost to tylko 177 centymetrów. Kalkulator BMI nie jest potrzebny, od razu widać, że coś jest nie tak. Ona sama twierdzi jednak, że jest seksowna i spełnia swoje marzenia.

Ćwiczenia na duże pośladki? Nutella i pizza

Aby mieć ogromne pośladki, stosuje nie tylko zabiegi chirurgiczne. Najwyraźniej wyznaje zasadę „najpierw masa, potem rzeźba". Stawia na "dietę" na przyrost masy tłuszczowej. Jak podaje dailymail.co.uk , zjada dziennie 15 słoików Nutelli (6 kilogramów miesięcznie), lody i pizzę. Każdego dnia pochłania przynajmniej 6 tys. kalorii. Twierdzi, że również ćwiczy.

Natasha Crown – największe pośladki na świecie. Seks i nadwaga?

Przeczytaj więcej
Komentarze