18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

UFO ISTNIEJE?

Naukowcy: NAWIĄZALIŚMY KONTAKT Z OBCĄ CYWILIZACJĄ

19.06.2022  17:54
Kosmici istnieją? Chińczycy opublikowali szokujący raport
Kosmici istnieją? Chińczycy opublikowali szokujący raport Fot: HUT Design/Shutterstock?

Kosmici istnieją? Gdzieś we wszechświecie są inne zamieszkałe planety? Chińscy naukowcy ogłosili: możliwe, że nawiązaliśmy kontakt z obcą cywilizacją.

UFO to nie wymysł szaleńców? Obce cywilizacje naprawdę istnieją? Część badaczy twierdzi, że wraz z postępem nauki i kolejnymi odkryciami, coraz trudniej wierzyć, że... jesteśmy we wszechświecie sami. Niektórzy uważają, że istnienie innych zamieszkałych planet i cywilizacji jest pewne. A teraz Chińczycy zrobili coś, co może wprawić w szok wielu ludzi.

Chińczycy odebrali sygnał od kosmitów?

Co skrywa kosmos? Prawdę próbują poznać wielkie organizacje z całego świata, a najbardziej znana z nich to oczywiście NASA. Swój własny oddział badaczy wszechświata mają także Chiny.

W sieci pojawił się w ostatnich dniach szokujący raport naukowców z Beijing Normal University, którzy orzekli, że teleskop "Sky Eye", największa taka machina na świecie, mógł odebrać sygnały od obcych cywilizacji. Doniesienia Chińczyków wzbudziły gigantyczne emocje, po czym... zniknęły. Nie wiadomo, dlaczego naukowcy swój raport usunęli, wiadomo jednak, że internet to nie czarna dziura, tu nic nie ginie. Zachowały się więc fragmenty tych wstrząsających doniesień.

Naukowcy się tłumaczą

Teleskop "Sky Eye" został zainstalowany w południowo-zachodniej części prowincji Guizhou w Chinach i we wrześniu 2020 roku zaczął zbierać informacje z kosmosu. Pierwsze dziwne sygnały chińscy naukowcy mieli wychwycić w 2020 roku, później w 2022 roku dostali kolejny wąskopasmowy, potencjalnie sztucznie wygenerowany sygnał. Czy wygenerowali go kosmici?

Raport pojawił się i zniknął, a naukowcy próbują studzić gorączkę, którą wywołali. Przekonują, że z ogromnym prawdopodobieństwem wychwycone sygnały to tylko zakłócenia radiowe. - To wymaga dalszego potwierdzenia i wykluczenia, co może być długim procesem - oznajmił główny naukowiec w China Extraterrestrial Civilization Research Group Zhang Tongjie (za National Geographic).

Czytaj także