18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Hit w Chinach

Chińska zabawka śpiewa i tańczy w rytm "tylko jedno w głowie mam, koksu pięć gram..."

Emilia Waszczuk
05.07.2021  09:10
Kaktus narkoman tańczy szczęśliwy w rytm piosenki o kokainie. Cypis robi furorę w Chinach
Kaktus narkoman tańczy szczęśliwy w rytm piosenki o kokainie. Cypis robi furorę w Chinach Fot: YouTube/Printscreen

Chińskie dzieci się cieszą, ale Polacy jeszcze bardziej. Chińczycy wyprodukowali tańczącego kaktusa, który wygina śmiało ciało w rytm polskiej piosenki o kokainie.

Poniedziałek wcale nie musi być szary i nastrajać depresyjnie. Spójrzmy tylko, ile radości dała dzieciom w Chinach i ile daje dzisiaj Polakom tańcząca zabawka - kaktus. Pluszowa roślinka z oczami i gałązkami przypominającymi ręce, kręci się radośnie w rytm różnych piosenek. Jedną z nich okazał się dość specyficzny i bardzo znany kawałek z Polski.

Słyszeliście kiedyś o Cypisie? Tak, to ten sam, który jesienią ubiegłego roku stworzył piosenkę "je*ać PiS", która od tego czasu wybrzmiewa na niemal wszystkich antyrządowych protestach i demonstracjach. Cypis nagrał też między innymi utwór "Gdzie jest biały węgorz?" i to właśnie on stał się podkładem muzycznym do tańców hulańców kaktusa.

"Tylko jedno w głowie mam..."

- Tylko jedno w głowie mam - koksu pięć gram, odlecieć sam w krainę za zapomnienia. W głowie myśli mam kiedy skończy się ten stan, gdy już nie będę sam, bo wjedzie biały węgorz - wybrzmiewa gdzieś z wnętrz kaktusa, a ten kołysze się w rytm hitu Cypisa, radując chińskie dzieci (i nie tylko dzieci).

Tańczący pluszak trafił do sklepów w Tajwanie, a zdaniem producentów jest idealną zabawką dla najmłodszych dzieci i ma świetnie stymulować ich kreatywność i wyobraźnię.

O tym, że coś jednak nie zagrało, zaalarmowała mieszkająca na Tajwanie Polka. Kobieta dostała kaktusa w swoje ręce i szybko zidentyfikowała jedną z piosenek - pełną przekleństw i mówiącą o zażywaniu kokainy.

Kaktus hulający w rytm piosenki o kokainie do kupienia dla Polaków

Spodobała wam się wyprodukowana w Chinach zabawka? Możecie ją mieć! To nic, że do Tajwanu daleko, istnieje sprzedaż wysyłkowa.

Kaktusa mogą kupić też Polacy mieszkający w Polsce, a właściwie ludzie z całego świata - ponad 30-centymetrowa zabawka, wesoło tańcząca w rytmach kokainowego hymnu, dostępna jest w sprzedaży między innymi w serwisie AliExpress - oczywiście reklamowana piosenką Cypisa...

Czytaj także
Przeczytaj więcej