18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Sprzedałby nawet Jezusa?

Szokujący biznes Rydzyka. Sprzedaje "TO" dzieciom!

Wojciech Kozicki
11.05.2021  11:50
Rydzyk sprzedaje prezenty i pamiątki na Pierwszą Komunię
Rydzyk sprzedaje prezenty i pamiątki na Pierwszą Komunię Fot: MACIEJ KONIECZNY/REPORTER/East News

Tadeusz Rydzyk, nie czekając na zbawienie, urządza sobie raj na ziemi. Trzeba przyznać, wie jak sięgnąć po pieniądze. Tym razem źródłem jego dochodu nie są dotacje od rządu PiS, a prezenty na Pierwszą Komunię. Jeśli marzy wam się piekielnie droga figurka Maryi, duchowny z Torunia spełni wasze marzenia.

Jaki prezent kupić na Pierwszą Komunię? Kiedyś był to rower, zegarek, tradycyjna koperta, a teraz modne są drogie figurki. Tadeusz Rydzyk czuje pieniądze jak drapieżnik zwierzynę i wie, że sezon komunijny to mogą być niezłe żniwa. Internetowa Księgarnia Katolicka Fundacji Lux Veritatis i internetowy sklep Naszej Przyszłości oferują nietypowe prezenty na komunię. Ceny są takie, że skaranie boskie!

Rydzyk sprzedaje prezenty i pamiątki na Pierwszą Komunię

Jeśli jesteście fanami świętego Józefa, możecie kupić jego 15-centymetrową figurkę z dzieciątkiem Jezus na rękach. Jak zapewnia producent, jest wykonana ręcznie z drewna oliwnego przez chrześcijan w Ziemi Świętej. Cena? Jedynie 140 złotych.

Popularne prezenty komunijne u Rydzyka to także m.in. Biblia na pierwszą komunię za 117 zł, Pismo Święte w wersji komiksowej za 72,90 zł, Miód Drahimski wrzosowy za 79 zł, bestseller „Żywot i Bolesna Męka Pana Naszego Jezusa Chrystusa i Najświętszej Matki Jego Maryi wraz z Tajemnicami Starego Przymierza” za 160 zł oraz przekład Pisma Świętego z komentarzem opracowany przez Zespół Biblistów Polskich z inicjatywy Towarzystwa Świętego Pawła za 170 zł

Hitem jest najwyraźniej także różaniec srebrny z "Nocą Kairu", który przeceniony został z 249,90 zł na 159,00 zł!

Dla wiernych z zasobniejszym portfelem, redemptorysta ma coś ekstra. Można sobie sprawić prawdziwy kolekcjonerski rarytas. W sklepie internetowym Splendor24 możecie kupić 50-centymetrową figurę Matki Bożej Niepokalanej. Trzeba za nią zapłacić JEDYNIE 299 zł. Niestety, nie powstała z drewna oliwnego w Ziemi Świętej, tylko z żywicy epoksydowej.