18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Polacy przerażeni

Czarna wizja Jackowskiego. Chaos dopiero nadejdzie

13.01.2021  15:48
Jackowski straszy Polaków
Jackowski straszy Polaków Fot: Michal Wozniak/East News

Jasnowidz Krzysztof Jackowski widzi przyszłość w ciemnych barwach. Wizja wróżbity na 2021 rok wprawia w osłupienie. Najgorsze dopiero przed nami?

Krzysztof Jackowski opublikował internetowe nagranie, w którym odnosi się do obecnej sytuacji w Polsce i na świecie. Zdaniem wróżbity polskie społeczeństwo powoli zaczyna się buntować, a władza robi wszystko, by to ukrócić. Za jeden z przykładów podaje on projekt zakazujący odmowy przyjęcia mandatu. Jackowski twierdzi, że to dopiero początek, a niezgodne z Konstytucją przepisy będą wprowadzane masowo.

Krzysztof Jackowski ostrzega przed chaosem

To nie koniec złych informacji. Jasnowidz przewiduje także wielkie wydarzenie. Najprawdopodobniej będzie to wystrzelenie tajemniczej rakiety.

Widzę taką scenę: widzę telewizor, a w nim stacje pokazują wystrzelenie rakiety, z której  idzie ogień, a ta rakieta pędzi w jakimś kierunku. O tym będzie mówił cały świat – stwierdził internetowy celebryta.

Wideobloger ostrzega, że militarne działania mogą być prowokacją, która doczeka się odpowiedzi pozostałych krajów.

Podczas relacji wideo wróżbita stwierdził, że sytuacja w Polsce będzie pogarszała się z dnia na dzień, a obywateli czeka kompletny chaos i upadek służby zdrowia.

Ludzie będą mieli naprawdę wielką trudność z leczeniem się i dostaniem do szpitala z zupełnie innymi chorobami. Wydaje się, że teraz jest chaos, a on dopiero nadejdzie - stwierdził Jackowski.

Pod koniec przemowy jasnowidz mówi o wielkich migracjach społecznych, które już niebawem dotkną cały świat. Mamy się czego bać?

Czytaj także
Przeczytaj więcej
Komentarze