18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Czarna wizja jasnowidza Jackowskiego. Każe robić ZAPASY

09.06.2021  17:06
Krzysztof Jackowski widzi dramat
Krzysztof Jackowski widzi dramat Fot: Karol Makurat/REPORTER

Krzysztof Jackowski cieszy się wielkim autorytetem wśród Polaków, a jego przepowiednie dość często się sprawdzają. Z tej przyczyny ufa mu coraz więcej osób. Czy teraz, kiedy jasnowidz każe nam robić zapasy, faktycznie wszyscy rzucą się na szybkie zakupy do sklepów?

Krzysztof Jackowski jest najbardziej znanym jasnowidzem w kraju. Nic dziwnego, że przepełnia nas lęk, kiedy w swoich wizjach dostrzega on złe rzeczy. Teraz sytuacja jest tym bardziej paląca, że jego zdaniem powinniśmy już zacząć robić zapasy. Wszyscy pamiętamy, co działo się w sklepach, kiedy koronawirus dotarł do Polski - puste półki wiały grozą. Czy teraz czeka nas dokładnie to samo?

Krzysztof Jackowski przepowiada lato 2021

Teraz Krzysztof Jackowski wytężył swoje wewnętrzne oko i zobaczył dalej bardzo dużo niepokojących rzeczy związanych z koronawirusem i jego działaniem w Polsce. Teoretycznie obserwujemy odwrót pandemii - praktycznie jasnowidz nie jest równie optymistyczny, co polski rząd.

Uważam, że zaraza wróci i uwaga: jej powrót wzbudzi nasz lęk. (...) Zaraza okaże się trochę inną zarazą, że ona będzie taka sama, ale tym razem zaczniemy się jej bać

- mówił niedawno.

"Będą narastały czarne chmury wokół nas. (...) Czwarta fala będzie falą groźną. Każdy z nas przed tą falą poczuje respekt i lęk" - zaznaczał z całą mocą, by do każdego dotarła powaga jego słów i ostrzeżeń.

Intuicja mi mówi, że w tym roku, jesienią, dojdzie do takiej sytuacji, że kto ma zapasy, ten będzie miał lepiej. Dojdzie do sytuacji, że mogą być problemu. Zastanawiam się, czy to zaraza będzie tak groźna, że będą problemy z towarami w sklepach, czy może jeszcze jakieś inne problemy. Przyjdzie moment, że stanie w kolejkach będzie uzasadnione (...). Poczujemy grozę sytuacji

- stwierdził.

Ruszacie już do sklepu po niezbędne produkty?

Czytaj także
Przeczytaj więcej