18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Straszna wizja jasnowidza

Czeka nas konfiskata majątków. Rząd zabierze Polakom wszystko

25.07.2020  16:31
Czeka nas konfiskata majątków. Rząd zabierze Polakom wszystko
Czeka nas konfiskata majątków. Rząd zabierze Polakom wszystko Fot: Piotr Molecki/East News

Wojciech Glanc, znany polski jasnowidz, zobaczył w swojej wizji prawdziwy dramat. Jego zdaniem już niedługo państwo wyciągnie ręce po nasze pieniądze. Polska stoi na granicy bankructwa.

Wojciech Glanc, znany polski jasnowidz, ma wiele bardzo niepokojących przeczuć, którymi za pomocą serwisu YouTube, postanowił podzielić się z Polakami. Jego zdaniem już niedługo państwo wyciągnie swoje pazury po nasze pieniądze.

Wojciech Glanc nie ma jednak na myśli nowych podatków. W jego wizji pojawiają się realne konfiskaty majątków obywateli. Stoimy u progu bankructwa.

Chodzi za mną wizja urzędników, którzy przychodzą dosłownie do domów, do firm i okradają ludzi z majątków. Mam taki duży niepokój (...) Polska jest niestety nad przepaścią i bardzo blisko bankructwa, takiego, którego jeszcze nie jesteście w stanie sobie wyobrazić

- mówi.

Wojciech Glanc zobaczył dramat

Biorąc pod uwagę fakt, co koronawirus zrobił z polską gospodarką, ta wizja kryzysu jest bardzo realna. Do tego rządzący coraz dalej idą z ingerowaniem w finanse obywateli.

Podczas, gdy jednym wypłacane jest 500 plus i bony turystyczne, inni mogą liczyć co najwyżej na obniżenie pensji.

Mam silne przeczucie, bardzo silne, że to państwo już za chwile pokaże swoje zęby. Pokaże je poprzez konfiskatę majątków. Wydawałoby się wbrew prawu, ale mam przeczucie, że to przejdzie na podstawie pewnej ustawy. (...) Mam wrażenie, że niestety, w tej chwili, już niedługo, stanie się to faktem

- kontynuuje jasnowidz.

Państwo będzie kładło na to łapę, zostawiając was z opcją i możliwością, że będziecie mogli to odzyskać pod warunkiem, że udowodnicie to kwitami, rachunkami, że zarobiliście swoje np. 500 zł w sposób uczciwy i legalny (...) Obawiam się, że nadchodzi fala takich konfiskat

- uprzedza Wojciech Glanc.

Jasnowidz uważa, że przede wszystkim będzie to dotyczyło firm i małych działalności gospodarczych. Z tej przyczyny, większość przedsiębiorców wyemigruje jego zdaniem z Polski.

Jeśli te wizje się spełnią - już niedługo możemy stanąć u progu ogromnego dramatu.

Przeczytaj więcej
Komentarze