18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

To niedobrze...

DIGISEKSUALIZM zagrozi ludzkości? Drastyczne wieści

31.12.2020  12:34
Digiseksualizm - nowe zagrożenie
Digiseksualizm - nowe zagrożenie Fot: Antonio Guillem/Shutterstock

Digiseksualizm jest jedną z licznych preferencji seksualnych człowieka. Niestety, akurat takie zamiłowanie może zagrozić prokreacji gatunku ludzkiego. Za parę lat stanie się ona powszechna.

Digiseksualizm ma szansę zagrozić ludzkiemu pędowi do prokreacji. Wszyscy znamy dwie podstawowe orientacje seksualne - heteroseksualną i homoseksualną, niewiele osób ma jednak pojęcie o tym, że takich preferencji istnieje znacznie więcej.

Za czwartą orientację seksualną obok heteroseksualizmu, homoseksualizmu i biseksualizmu - od niedawna uznawany jest aseksualizm. Jakie natomiast już teraz znamy preferencje seksualne? Osobę sapioseksualną podnieca intelekt, demiseksualista odczuwa pociąg seksualny tylko w stosunku do osoby, z którą ma silną więź emocjonalną. Natomiast digiseksualista to ktoś, kogo pociąga seks z... robotami i elektronicznymi gadżetami.

Digiseksualizm będzie niebezpieczny?

Technologia rozwija się zabójczo szybko i coraz więcej wśród nas osób, które na takie gadżety w ogóle stać i które regularnie z nich korzystają. Tymczasem szacuje się, że w ciągu najbliższych 20 lat popularność gadżetów wzrośnie na tyle, że zagrozi prokreacji. Ludzie zaczną sypiać wyłącznie z technologicznym postępem. 

Zaczynają już nawet powstawać firmy trudniące się technologicznym "sutenerstwem", czyli wypożyczaniem swoich seks-maszyn na doraźne potrzeby. Mężczyźni i kobiety, którzy zaznają niesamowitego spełnienia z maszyną - często tracą ochotę na seks z drugim człowiekiem.

Jeżeli cofniemy się i spojrzymy na seks sprzed 100 lat, stanie się oczywistym, jak szybko i radykalnie się zmienił. Wraz z postępującym realizmem tego, co wirtualne, zupełnie możliwe wydaje się poprawienie seksu tak, by stał się on lepszy niż ten z drugim człowiekiem. Można sobie wyobrazić to, że niektórzy wybiorą tę formę, a nie seks z mniej niż perfekcyjnym partnerem

– powiedziała jakiś czas temu dr Helen Driscoll z Wielkiej Brytanii, popularna ekspertka w zakresie psychologii seksu i związków.

Jeśli czeka nas bunt maszyn, a do tego czasu uzależnimy się od nich w sferze seksualnej, to strach pomyśleć jaka przyszłość czeka całą rasę ludzką. Być może od seksualnej przyjemności nadejdzie nasza zagłada...

Czytaj także
Przeczytaj więcej