18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

"Stanie się COŚ ZŁEGO"

Dramat na Euro 2020. Jackowski wskazuje TO miasto

Wojciech Kozicki
16.06.2021  14:29
Jackowski zapowiada dramat w Barcelonie. Czarnowidz z Człuchowa i kolejne mroczne wizje
Jackowski zapowiada dramat w Barcelonie. Czarnowidz z Człuchowa i kolejne mroczne wizje Fot: WOJCIECH STROZYK/REPORTER/East News

Krzysztof Jackowski to jasnowidz, który czarno widzi losy ludzkości. Jego wizję są aż gęste od tragedii, śmierci, katastrof i dramatów. Tym razem mistyk z Człuchowa znów użył swych paranormalnych zdolności i ujawnił, w którym mieście wydarzy się COŚ ZŁEGO podczas piłkarskiego turnieju.

Krzysztof Jackowski znowu na YouTube ujawnił mroczną przyszłość. Ostrzega, że podczas Euro 2020 dojdzie do czegoś bardzo złego. Zdaniem wieszczbiarza, „coś poważnego, coś niedobrego” wydarzy się w Barcelonie. O co dokładnie chodzi? Tego już polski Nostradamus nie ujawnił.

Kryzys gospodarczy, podziały i rozpad Unii Europejskiej. U Jackowskiego bez zmian

Niestety, to nie koniec złych wiadomości. Już wcześniej Jackowski zapowiadał wakacyjny dramat, a teraz zapowiada trudną jesień. Czeka nas „wielki podział”.’

Jesień i podział. Wrzesień i podział. Dojdzie do jakiegoś podziału jesienią. Może być tak, że jesienią część dzieci pójdzie do szkoły, a część nie. Będzie to podział. Będzie wyraźny podział. I do tych podziałów będziemy musieli się przyzwyczajać – ujawnia Krzysztof Jackowski.

Jak zwykle Jackowski zapowiada także poważny kryzys ekonomiczny i dramat na giełdach finansowych. Czy może to oznaczać rozpad Unii Europejskiej?

W drugim półroczu na świecie staną się poważne załamania rynków finansowych. Kryzys. Ta laurka, którą zrobił sobie Unia Europejska - w tym też nasz kraj  - może stopnieć. Powinni się państwo przygotować na poważne szarpnięcia ekonomiczne – zapowiada były tokarz z Człuchowa.

Czytaj także
Przeczytaj więcej