18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

ludzie będą uciekać

Drugi Czarnobyl? Przerażająca wizja jasnowidza Jackowskiego

30.08.2022  16:29
jasnowidz Jackowski zobaczył drugi Czarnobyl? "Przerażenie, ludzie zaczną uciekać"
jasnowidz Jackowski zobaczył drugi Czarnobyl? "Przerażenie, ludzie zaczną uciekać" Fot: Keith Tarrier/Shutterstock, Jasnowidz Krzysztof jackowski/YouTube

Europa stanie wkrótce przed wielkim zagrożeniem, dojdzie do wybuchu w Zaporoskiej Elektrowni Jądrowej? Jasnowidz Krzysztof Jackowski miał bardzo niepokojąca wizję na ten temat.

Trzecie oko jasnowidza Krzysztofa Jackowskiego znów ożyło i zobaczyło rzeczy przedziwne, być może nawet przerażające. Profeta z Człuchowa po raz kolejny podnosi alarm na ten sam temat - twierdzi, że już za chwilę wydarzy się coś, co zmusi Polaków do ucieczki. Nagle zaczną opuszczać swoje domy i kierować się na zachód, niektórzy nawet zechcą opuścić Polskę. Czym miałoby to zostać spowodowane?

Krzysztof Jackowski nie zobaczył niestety wprost, cóż tak przerazi Polaków, ma jednak pewną koncepcję. Okazuje się bowiem, że wizja ucieczki staje się coraz wyraźniejsza i szczegółowa, dochodzą do niej nowe przeczucia. Wszystko to może mieć związek z... wielką katastrofą nuklearną!

Drugi Czarnobyl? Przerażająca wizja jasnowidza Jackowskiego

Eksperci z całego świata nie mają wątpliwości, Rosja nie odważy się wywołać wojny nuklearnej, nie zrzuci pocisków jądrowych na Ukrainę. Pojawiło się jednak inne zagrożenie - Rosjanie ciągle, z uporem atakują największą elektrownię atomową w Europie, należącą do Energoatomu. Czy to właśnie wielka awaria w Zaporoskiej Elektrowni Jądrowej, wywołana atakami Rosjan, może być powodem ucieczki z wizji jasnowidza? Czy dojdzie do kolejnego Czarnobyla?

Widzę grupy ludzi którzy przychodzą pod jakieś budynki, i są informowani, a może też coś dostają - jest to jakaś mobilizacja ludzi ale nie z powodu wojny, a jakiegoś zagrożenia - ktoś mógłby powiedzieć że to następna fala zarazy - chyba nie - to raczej nie będzie tym - tu będzie chodziło o jakieś zagrożenie - na myśl mi przyszła Zaporoska Elektrownia Atomowa

- mówił jasnowidz Krzysztof Jackowski w swojej ostatniej wizji.

To oznaczałoby, że Polacy ustawią się w kolejkach po tabletki z jodem, zażywane w odpowiedzi na katastrofę jądrową. Czy możliwe, że do takiej dojdzie? Jasnowidz z uporem powtarza wizję o opuszczaniu mieszkań, nagłej ucieczce. Zapewnia jednak, że choć mieszkańcy polskich miejscowości, położonych na południowym-wschodzie kraju zaczną uciekać, to na terenie naszego kraju nic złego się nie wydarzy.

- Kojarzy mi się panika w Europie, ludzie będą wyjeżdżać w inne miejsca - będą to robili w pośpiechu - mówił Krzysztof Jackowski w ostatniej audycji na żywo na swoim kanale YouYube.- Pamiętacie, jak mówiłem wam o tej południowo-wschodniej Polsce - że ludzie będą chcieli się przemieścić w kierunku zachodniej Polski - mówiłem dawno, że Polska zachodnia kojarzy mi się o wiele korzystniej, niż Polska wschodnia czy centralna - dodał.

Wróżbita z Człuchowa twierdzi, że w Polsce i niektórych krajach Europy wkrótce nastąpi wielka mobilizacja, wyczekiwanie na jakąś tragedię - być może właśnie dramat w Zaporożu. - Europa będzie stała w pogotowiu - zapowiada.

Katastrofa jądrowa zimą?

Kiedy zaś wydarzyć by się miała owa dziwna tragedia, nieokreślone dotąd zagrożenie, które tak wystraszy ludzi? Krzysztof Jackowski twierdzi, że zimą. W swej wizji zobaczył śnieg, przerażonych ludzi tłoczących się w zimnie w kościołach, modlących się, by "coś " się nie wydarzyło.

Przerażenie ma dotknąć nie tylko samych obywateli, ale i rządzących. Do tego stopnia, że, podobnie jak w przypadku pandemii, szpitale zostaną przygotowane na przyjęcie ogromnej liczby pacjentów. Jasnowidz podkreśla jednak, że tym razem zdecydowanie nie chodzi o koronawirusa, a o jakieś nagłe, niebezpieczne zdarzenie, które wywoła długofalowe, drastyczne skutki.

Ludzie w panice zaczną wykupywać wszystko co popadnie, i leki, i żywność i inne produkty... Będzie to trwało jakiś czas i ludzie będą dostawali histerii, niepewności, nerwicy

- zapowiada jasnowidz Jackowski.

Jednocześnie uspokaja - powinno skończyć się jedynie na strachu. Nad ludźmi zawiśnie wielkie zagrożenie, nastąpi panika, ktoś posunie się do potwornego szantażu, będzie groził światu, ale gróźb tych nie wykona. Mimo wszystko strach, jaki nas czeka, ma być najgorszym wydarzeniem od lat, ma być dużo większy, niż ten, który odczuwaliśmy na początku pandemii.

Czytaj także