18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Robi to każdy z nas!

Zginęła łądując telefon. Popełniła TEN BŁĄD!

Wojciech Kozicki
30.07.2022  15:14
Niebezpieczne ładowanie telenyu komórkowego. Ładowarka i smartfon mogą zabić
Niebezpieczne ładowanie telenyu komórkowego. Ładowarka i smartfon mogą zabić Fot: Value Stock Images/East News

Tragiczna śmierć w prowincji Kratie w Kambodży. 17-letnia dziewczyna poniosła śmierć w trakcie ładowania telefonu komórkowego. Okazuje się, że ten sam błąd co Khorn Srey Pov, popełnia niemal codziennie każdy z nas!

17-letnia Khorn Srey Pov nie żyje. W nocy z 26 na 27 lipca w prowincji Kratie w Kambodży doszło do tragedii podczas ładowania telefonu komórkowego. Nastolatka jak zawsze podłączyła ładowarkę telefonu do kontaktu i zasnęła. Niestety już nigdy się nie obudzi.

Ładowanie telefonu komórkowego i porażenie prądem

Jak podaje The Mirror, dziewczyna zginęła z powodu potężnego porażenia prądem. Ustalono, że zasypiając włożyła ładującą się komórkę pod poduszkę. Co gorsza, zapomniała wyłączyć latarkę w smartfonie komórkowym. Bliscy znaleźli jej ciało w łóżku nad ranem.

Policja ustaliła, że nastolatka przed snem wzięła prysznic. Czy woda z mokrych włosów dostała się do urządzenia podłączonego do prądu i spowodowała zwarcie?

Zwłoki zostały zabezpieczone i przewiezione na sekcję. Biegli sądowi ustalili, że do śmierci Pov doszło w wyniku porażenia prądem. Wiadomo, że przed snem 17-latka wzięła prysznic, choć nie ma pewności, czy miało to związek ze zdarzeniem – informuje O2.pl.

Eksperci uspokajają, że prawdopodobieństwo porażenia prądem przez ładowarkę jest niewielkie. Należy przestrzegać jednak pewnych zasad bezpieczeństwa, unikać przegrzania ładowarki i nie używać ładowarek wątpliwej jakości.

Czytaj także