Gorąco nam!

Dzień Babci w wielkim stylu. Oto najseksowniejsza babcia świata

21.01.2020  11:30
Dzień Babci w wielkim stylu. Oto najseksowniejsza babcia świata
Dzień Babci w wielkim stylu. Oto najseksowniejsza babcia świata Fot: Instagram/@ginastewartofficial

Dzień Babci jest jednym z tych momentów w roku, kiedy myślimy o naszych ukochanych seniorkach. Są jednak na świecie kobiety, które do bycia babcią podchodzą inaczej. Oto jedna z nich. 

Dzień Babci nadszedł i kto może, składa swoim ukochanym "drugim matkom" życzenia. W naszej kulturze babcia kojarzy się ze starszą panią, która dokarmia nas pysznościami. To się jednak zmienia.

Teraz posiadanie wnuków nie wywołuje u kobiet potrzeb w stylu: "zamknijmy się w domu i lepmy pierogi". Przeciwnie! Babcie stają się wyjątkowo przebojowe, a doskonałym tego przykładem jest pochodząca z Australii Gina Stewart.

Oto najseksowniejsza babcia świata

48-letnia Gina ma już wnuczkę i z dumą nosi tytuł "najseksowniejszej babci na świecie". O kobiecie zrobiło się głośno, kiedy w konkursie Miss Maxim awansowała do półfinału i pokonała przy tym 10 000 dziewczyn w wieku swojej córki.

Moi przyjaciele stwierdzili, że wyglądam lepiej niż przed laty. Muszę przyznać, że kiedyś tak o siebie nie dbałam. Nie miałam takiej wiedzy, jak teraz

– tłumaczyła Gina Stewart.

Trzeba przyznać, że kobieta robi piorunujące wrażenie. 48-latka zapewnia, że nie używała botoksu ani wypełniaczy, ale jednocześnie przyznaje się do powiększenia sobie biustu. Jak sama mówi: "wierzy w starzenie się z wdziękiem".

Prywatnie Gina jest mamą czwórki dzieci: 27-letniego Jamesa, 25-letniej Casey, 22-letniego Cody’ego i 4-letniej Summer. Może także pochwalić się tym, że jest babcią 15-miesięcznej córeczki Jamesa.

Zazdrościcie dziewczynce takiej babci?

Przeczytaj więcej
Komentarze