18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Koronawirus

Dziś pęknie psychologiczna bariera pandemii. Milion nas zmiażdży

02.04.2020  11:58
Dziś pęknie psychologiczna bariera pandemii. Milion nas zmiażdży
Dziś pęknie psychologiczna bariera pandemii. Milion nas zmiażdży Fot: Shutterstock

Koronawirus doprowadza nas na skraj psychicznej wytrzymałości. Niestety, dziś będzie najgorzej - pęknie bowiem psychologiczna bariera pandemii. Wiele osób zwyczajnie się załamie. 

Koronawirus wystawił nas wszystkich na ogromną próbę. Wiele osób nie daje rady znosić przymusowej izolacji i już bardzo źle czuje się w swoich domach. Niestety, najgorsze jeszcze przed nami i to stanie się dzisiaj.

Dziś bowiem pęknie psychologiczna bariera pandemii. Wszystkie wykresy, prognozy i założenia wskazują na to, że osiągniemy zatrważający wyniki miliona zakażonych koronawirusem na świecie. 

Koronawirus: Dziś pęknie psychologiczna bariera

Już teraz, doprowadzeni na skraj wytrzymałości psychicznej, ludzie robią straszne rzeczy. Najgorszym przykładem jest sprawa z Włoch, gdzie lekarz zamordował swoją partnerkę, która była pielęgniarką. Bał się, że zaraziła go koronawirusem. Strach pomyśleć, co jeszcze będzie się działo na naszych oczach. 

Wiele osób wierzy, że ludzkość nie poradzi sobie z taką falą zachorowań. Przykład Włoch dobitnie pokazał nam, jak źle znosimy ten dramat i jak bardzo służba zdrowia jest nieprzygotowana na walkę z silnym przeciwnikiem. 

Teraz nic nie pomoże nam bardziej niż spokój. Musimy dalej, mimo trudów, pozostawać w naszych domach i wspierać bliskie nam osoby. Jedynie izolacja daje jakąkolwiek szansę na przetrwanie pandemii i opóźnienie jej drastycznych skutków.

Pozostawajcie zdrowi! 

Koronawirus na świecie

Przeczytaj więcej
Komentarze