18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Miała objawienie?

Górniak poznała kosmitów! "Kochają. Są gotowi pomóc"

19.03.2021  15:06
Edyta Górniak poznała kosmitów
Edyta Górniak poznała kosmitów Fot: PIOTR KAMIONKA/REPORTER

Podczas ostatniej transmisji w mediach społecznościowych Edyta Górniak odpowiadała na pytania zadawane przez fanów. Piosenkarka poruszyła problem pandemii, lockdownu oraz spotkań z istotami pozaziemskimi.

Edyta Górniak od miesięcy kojarzona jest z popieraniem środowisk antyszczepionkowych oraz głoszeniem kontrowersyjnych wypowiedzi. Niedawno celebrytka oficjalnie zadeklarowała, że jeśli szczepionki będą obowiązkowe, to ona ucieknie za granicę.

Edyta Górniak mówi o lockdownie i kochanych kosmitach

Piosenkarka za pośrednictwem mediów społecznościowych często komentuje bieżącą sytuację w kraju. W najnowszej serii Q&A skrytykowała wprowadzony przez rząd lockdown oraz zachęcała do bojkotu tej decyzji.

Chciałbym, żebyście wszyscy potraktowali tę sytuację, która się dzieje wokół nas, na świecie, w Polsce, wszędzie, ten kontrast, tę niewygodę, niezgodę z wami, tę nienormalność, tę irytację, to przygnębienie i jakby takie zaganianie do piwnicy, żebyście potraktowali to jako trampolinę do tego, żeby nie chcieć tego, nie godzić się na to i odszukać swoją drogę i prawdę - zaapelowała wokalistka.

Internauci zapytali Edytę Górniak o to, czy wierzy w kosmitów. Zdaniem artystki wszechświat jest przepełniony kosmitami, a rządy całego świata od lat ukrywają prawdę na ten temat.

Na każdej planecie istnieje życie. Jest to wiedza znana od bardzo dawna, ale była to wiedza chroniona, ukryta bardzo, bardzo, bardzo szczelnie, przynajmniej przez 40 lat była ukrywana przez głównie głowy państw. [...] Zawsze czułam, ale nie miałam jakby wiedzy na ten temat, a teraz zgłębiłam tę wiedzę i absolutnie nie mam wątpliwości, że w naszej przestrzeni galaktycznej są różne cywilizacje - oświadczyła Górniak.

Edyta Górniak nie ukrywa, że wie, jacy są kosmici. Jak twierdzi istoty te "chcą nas wspierać, bardzo kochają ludzi, są gotowi pomóc". Niestety podczas transmisji celebrytka nie ujawniła, gdzie miała okazję tak wnikliwie poznać pozaziemskich przybyszów.

Czytaj także