18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Będzie tylko gorzej?

Egzorcyści biją na alarm. Szatan atakuje przez SMS

05.07.2021  18:14
Egzorcysta ostrzega
Egzorcysta ostrzega Fot: Daniel Jedzura/Shutterstock

Egzorcyści w dzisiejszych czasach mają pełne ręce roboty. Podobno siły nieczyste świetnie wyszkoliły się w używaniu nowoczesnych technologii. Czy diabeł naprawdę jest w stanie zaatakować nas przez SMS-a?

Egzorcyści nie mają aktualnie lekko. Jak ujawnił całkiem niedawno katolicki ksiądz Stephen Joseph Rossetti w rozmowie z New York Post oraz w najnowszej książce na temat swojej pracy egzorcysty, diabeł zaczął atakować ludzi przy pomocy... SMS-ów. Dzieło rozchwytywanego egzorcysty nosi tytuł: "Pamiętnik amerykańskiego egzorcysty. Demony, opętania i współczesna walka z siłami zła".

Czy jest jakiś oficjalny numer Lucyfera, od którego nie powinniśmy odbierać wiadomości? Wspomniany wyżej ksiądz zdradził wszystkie szczegóły, które przerażą każdą osobę bojącą się opętania przez siły nieczyste.

Egzorcysta przestrzega przed diabelskimi SMS-ami

Stephen Joseph Rossetti zaznacza, że liczba egzorcyzmów, które wykonują duchowni, w ciągu ostatnich dziesięciu lat zaczęła gwałtownie rosnąć, a wygonionych diabłów już nie da się nawet zliczyć. Jak chronić się przed szatańskim hakerem?

Przykłady opisane w książce są zaczerpnięte z własnej pracy amerykańskiego kapłana. Opisał m.in. przypadek kobiety, która wezwała go na pomoc, kiedy zauważyła na swoim ramieniu wypalony znak odwróconego krzyża. Nie wiedziała, skąd się wziął. W międzyczasie ojciec kobiety zaczął dostawać z jej własnego numeru telefonu dziwne SMS-y. "Typowo demoniczne" - opisuje je egzorcysta. Nie dodaje jednak, co dokładnie wypisywały siły zła.

Tymczasem kobieta przysięgała, że to nie ona pisała te wiadomości. Ostatecznie kryzys udało się zażegnać, a siły nieczyste posłać z powrotem do piekła. Jeśli chcemy się ochronić przed podobnymi historiami - jest na to parę sposobów. Przede wszystkim egzorcysta poleca, by w ramach walki z szatańskimi podszeptami trzymać w domu krzyże, religijne figury i zapas wody święconej. Wtedy diabeł powinien trzymać się na dystans.