18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Tajemnicze nagranie wideo

Fala UFO nad Polską. "Obiekt jak kawałek pizzy"

Wojciech Kozicki
29.05.2020  19:35
Czy kosmici odwiedzili Kutno i Legionowo?
Czy kosmici odwiedzili Kutno i Legionowo? Fot: Pixabay/marker_photography, Facebook/Legionowo z lotu ptaka.

Kutno i Legionowo to polskie Roswell? Kolejne osoby donoszą, że widziały UFO w Polsce i pokazano nawet tajemnicze nagranie wideo, na którym widać niezidentyfikowany obiekt latający. Popularny kanał YouTube szuka także świadków, którzy również przeżyli spotkanie z "kawałkiem pizzy nad parkiem".

Związany ze stroną wylatowo.org.pl kanał UFO Alarm donosi, że kosmici prawdopodobnie pojawili się w Polsce... i to wielokrotnie! Czy rzeczywiście doszło do manifestacji UFO w Kutnie i Legionowie? Do pierwszego spotkania z pozaziemską cywilizacją miało dojść 8 maja w drugiej z tych miejscowości, a dziwny obiekt latający został nawet nagrany. 

UFO w Polsce

W opublikowanym materiale widać jasny punkt przemieszczający się po niebie nad Legionowem. Zwrócono uwagę na dziwną trajektorię lotu obiektu i sposób w jaki ukrywał się za chmurami. Obiekt leciał prawdopodobnie pod wiatr.

Przytoczono też relację mieszkańca Kutna, który twierdzi, że w nocy w parku w centrum miasta dostrzegł bardzo dziwny obiekt „jak kawałek pizzy”. Twierdzi również, że wydawał z siebie dźwięk przypominający muzykę.

W Kutnie miała miejsce bardzo ciekawa obserwacja obiektu UFO. Jeden ze świadków, który szedł przez park Traugutta, usłyszał dziwny dźwięk, jakby "muzykę z głośników słyszaną przez grubą rurę, z jakimś dziwnym pogłosem" Nie mógł jednak zlokalizować źródła tego dźwięku – relacjonuje wspomniany kanał.

Fala UFO nad Polską

Twórcy kanału podejrzewają, że spotkania z dziwnymi obiektami latającymi mogą mieć związek z tzw. "falą UFO", która przeszła nad Polską w 2019 roku oraz podobnym przypadkiem, który miał wtedy miejsce w Legionowie. Autorzy kanału chcą wyjaśnić sprawę. Apelują, by zgłaszali się ewentualni świadkowie manifestacji UFO.

UFO w Polsce - czy doczekamy się swojej Strefy 51? [WIDEO]

 

Czytaj także