18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Będzie gorąco!

Fatalna wizja Jackowskiego. Polacy stracą cały majątek?

26.05.2021  20:06
Krzysztof Jackowski ostrzega przed bankructwem
Krzysztof Jackowski ostrzega przed bankructwem Fot: Jakub Walasek/REPORTER

Polakom inwestującym w kryptowaluty grozi bankructwo – tak twierdzi Krzysztof Jackowski. Jasnowidz z Człuchowa podczas spotkania z fanami przestrzegał przed robieniem interesów w tej branży oraz podzielił się niepokojącą wizją na przyszłość.

Ostatnio wartość Bitcoina poleciała ostro w dół. Do niepokojącej sytuacji odniósł się Krzysztof Jackowski, który przypomniał, że na początku 2021 roku ostrzegał przed inwestowaniem pieniędzy w e-walutę.

Ja mówiąc to na koniec ubiegłego roku i na początku 2021, ostrzegałem, że osoby, które mają inwestycje w Bitcoinie, doświadczą spadku, redukcji wartości. Będzie całkowicie inne podejście po tym. Każda waluta na świecie z jakichś powodów może nagle się osłabić, ale najczęściej decydują o tym decyzje jednego człowieka. W tym wypadku bardzo znaczącego, jednego z najbogatszych ludzi na świecie - przypomina wróżbita.

Po przypomnieniu swoich słów polski Nostradamus podkreślił, że los Bitcoina w dużej mierze zależy od jednego człowieka, Elona Muska.

Mroczna prognoza Jackowskiego

Podczas transmisji Jackowski stwierdził, że Bitcoin nie odzyska swojej wartości, a po lekkich odbiciach, będą następowały gwałtowne spadki. Zdaniem wróżbity, regularne inwestowanie w elektroniczne waluty może skończyć się bankructwem.

Nawet jeżeli ten spadek przyhamuje, kurs trochę odbije, ja mam wrażenie, że redukcja Bitcoina, nie tak duża i nagła, nastąpi jeszcze dwukrotnie. Czyli po chwilowym oddechu wartości tej kryptowaluty nastąpią jeszcze dwie redukcje, słabsze, ale nastąpią. To może spowodować, że z upływem dwóch lub trzech miesięcy Bitcoin może rzeczywiście poczuć się o wiele słabszy - ostrzega jasnowidz.

Kończąc, Krzysztof Jackowski przyznał, że na rynku kryptowalut będą jeszcze powiewy optymizmu, lecz nie utrzymają się one długo. Słowa człuchowskiego jasnowidza wystraszą inwestorów?

Czytaj także
Przeczytaj więcej