18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

w każdym kątku po dzieciątku

Ginekolog zapładniacz. "Zrobił" pacjentkom 17 dzieci!

07.10.2020  17:49
Ginekolog zapładniał pacjentki własnym nasieniem
Ginekolog zapładniał pacjentki własnym nasieniem Fot: wavebreakmedia/Shutterstock

Ginekolog z Holandii nikczemnie wykorzystywał swoje pacjentki. Lekarz zapładniał je, choć te o niczym nie miały pojęcia!

Szokująca sprawa ujrzała światło dzienne. 17 holendrów urodzonych w latach 1981-1993 okazało się być rodzeństwem. Wcześniej nie mieli o tym bladego pojęcia.

Wszystkie odnalezione osoby to dzieci jednego mężczyzny - ginekologa, który we wspomnianych już latach brał udział w programie sztucznego zapładniania. Zamiast jednak zająć się jedynie swoją pracą lekarską, postanowił być też cichym dawcą nasienia.

Ginekolog ojcem 17 dzieci

Do szokujących wydarzeń doszło w szpitalu Isala w Zwolle w Holandii. Placówka potwierdziła informacje o niegodziwych praktykach swego byłego pracownika. Sprawę ujawniły zaś jego dzieci.

Jak się okazuje, ginekolog-zapładniacz zapładniał komórki macierzyste swoich pacjentek własnym nasieniem, oczywiście bez ich wiedzy. Ile kobiet dokładnie padło ofiarą oszusta? Nie wiadomo. Wiadomo o 17 jego potomkach.

Sprawa wyszła na jaw już po śmierci mężczyzny, gdy w banku DNA odkryto pokrewieństwo kilku osób, teoretycznie w żaden sposób ze sobą niepowiązanych. Ich rodzice przyznali, że przed laty brali udział w badaniach prowadzonych przez tego samego lekarza, a do zapłodnienia doszło dzięki in vitro.

Czytaj także
Przeczytaj więcej