18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Google lepsze niż Jackowski?

Google Maps prawdę Ci powie. Tym razem odnalazło... zwłoki

12.09.2019  16:07
Google Maps prawdę Ci powie. Tym razem odnalazło... zwłoki
Google Maps prawdę Ci powie. Tym razem odnalazło... zwłoki Fot: Screenshot Google Maps

Google Maps od lat pomaga ludziom w podróżach. Zdarza się jednak, że potrafi rozwiązać problem większy, niż to, jak dojechać z punktu A do punktu B. Tym razem wyszukiwarka pokazała... talent detektywistyczny. 

Google Maps lepszy niż Krzysztof Jackowski? Dzięki wyszukiwarce rozwiązano właśnie sprawę kryminalną sprzed... 2 dekad!

Pewien mieszkaniec Florydy - Wiliam Moldt zaginął przed 20 laty. Od momentu, w którym ślad po nim zaginął - nikt nie wiedział, co też się z nim stało. Przełom nastąpił dzięki Google Maps i czujności pewnego internauty. 

Dzięki Google Maps znaleziono zwłoki

Wiliam zaginął 7 listopada 1997 roku w mieście Lantana. Wydawało się, że już nigdy jego bliscy nie dowiedzą się, co też sprawiło, że zniknął on z ich życia, aż do momentu odkrycia internauty.

Na zdjęciu satelitarnym zrobionym za pomocą Google Maps, pewien mężczyzna zauważył... wrak samochodu, zatopiony w wodzie. 

Wokół stawu stoją domy mieszkalne, ale nikt do tej pory nie spostrzegł znajdującego się pod wodą pojazdu.

Niesamowite, ale auto, choć mocno schowane, było jednak dostrzegalne na zdjęciu satelitarnym w Google. To zdjęcie wykonano w 2007 roku, ale aż do teraz nikt na nim nie wypatrzył tego wraku – mówił w rozmowie z "Washington Examiner" administrator osiedla, który dokonał odkrycia.

Jak myślicie... co jeszcze znajdziemy za pomocą wyszukiwarki internetowej? Teraz to aż strach pomyśleć. 

Przeczytaj więcej
Komentarze