18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Greta Thunberg podróżuje w czasie? Mają dowody!

Wojciech Kozicki
21.11.2019  13:31
Greta Thunberg cofnęła się w czasie, by ocalić świat?
Greta Thunberg cofnęła się w czasie, by ocalić świat? Fot: Facebook/Mathrubhumi

Aktywistka Greta Thunberg opanowała podróże w czasie? Wojowniczka walcząca o ekologię i próbująca groźnym spojrzeniem przepędzić Trumpa na szczycie klimatycznym ONZ, prawdopodobnie przybyła z przyszłości jak Terminator. W sieci opublikowano niezwykłe zdjęcie Grety.

W internecie pokazano zdjęcie, na którym widoczna jest dziewczynka wyglądająca IDENTYCZNIE jak Greta Thunberg. Są jak dwie krople wody! Problem w tym, że zdjęcie wykonano dokładnie 121 lat temu!

Greta Thunberg i możliwe podróże w czasie?

Zdjęcie pochodzi z archiwum Uniwersytetu Waszyngtońskiego, a jego autorem jest Szwed (rodak Grety) Eric A. Hegg. Fotografia przedstawia dzieci pracujące w kopalni złota na terenie Jukonu w Kanadzie.

Jeden z użytkowników Twittera twierdzi, że Greta Thunberg jest ekologiem, który przybył z przyszłości, w której Ziemia jest martwa. Czy 16-letnia dziewczynka przeniosła się w przeszłość, by ocalić ludzkość? Pojawiły się też głosy, że to nie Greta Thunberg cofa się w czasie, tylko zwolennicy takich teorii spiskowych cofnęli się w rozwoju...

Przeczytaj więcej
Komentarze