18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Przesadzili

Halloween pogrzebie McDonald's? Mężczyzna zamarł przy kasie

30.10.2019  11:28
Halloween pogrzebie McDonald's? Mężczyzna zamarł przy kasie
Halloween pogrzebie McDonald's? Mężczyzna zamarł przy kasie Fot: Geograph

Halloween zbliża się wielkimi krokami, a wiele sklepów i restauracji stawia na specjalne ekspozycje, które podkreślają, że ten termin już tuż, tuż. McDonald's jednak przesadził i teraz za to przeprasza. 

Halloween jest świętem budzącym ogromne kontrowersje. Niektórzy nie mogą się go doczekać i traktują je jako niewinną zabawę, a inni przekonują, że niesie ono za sobą kult diabła i grozi opętaniem.

Klient pewnego McDonald'sa najwyraźniej sympatyzował raczej z tą drugą grupą. Kiedy udał się do restauracji po posiłek - dosłownie zamarł. Wszystko przez dekorację na Halloween, na którą lokal się zdecydował.

Halloween, McDonald's i... skandal

Erik Pocock odwiedził lokal sieci fast food w North Andover w stanie Massachusetts. W jego oczy od razu wpadły dekoracje pełne nietoperzy, dyń i pająków. Kiedy jednak przyjrzał się dokładnie naklejce umieszczonej przy kasie... zrobiło mu się słabo.

Na namalowanym drzewie zobaczył pewną postać - był nią... powieszony człowiek. Pocock poczuł się głęboko urażony i dotknięty taką wizualizacją. Doszedł do wniosku, że w miejscu, w którym sprzedaje się Happy Meale dla dzieci - nie mogą pojawiać się takie treści.

To nie jest urocze. To jest bardzo nie w porządku. Czy możecie mi to wyjaśnić?

- zapytał mężczyzna na oficjalnym profilu McDonald's na Twitterze, załączając nagranie z restauracji.

Twitter

Mężczyźnie z tą ilustracją skojarzyły się bardziej XIX-wieczne lincze, niźli niewinna zabawa z przebierankami w tle. Zamieszczone przez niego na Twitterze nagranie wywołało ogromną burzę, a McDonald's zaczął się w panice tłumaczyć.

Przepraszamy za wszelkie niezamierzone szkody, które mogliśmy wyrządzić wobec naszej społeczności

- kajał się Chuck Lietz, właściciel lokalu McDonald's.

Chyba nie tak miało wyglądać to Halloween. Waszym zdaniem naprawdę przesadzili?