18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Arkana magii

Horoskop 2021: Jeden znak zodiaku będzie WYBRAŃCEM LOSU

16.12.2020  12:20
Horoskop 2021
Horoskop 2021 Fot: Billion Photos/Shutterstock

Horoskop 2021 już na łamach Planety! Sprawdźcie, co przyniesie Wam Nowy Rok. Ostatni czas dał nam nieźle w kość - będzie jeszcze gorzej czy już tylko lepiej? Rozsiądźcie się wygodnie, chwyćcie w dłonie herbatkę i zajrzyjcie w przyszłość.

Horoskop 2021 ma szansę być o wiele bardziej optymistyczny niż ten na rok 2020. Kiedy dwanaście miesięcy temu wchodziliśmy w nowy okres kalendarzowy - nikt nie spodziewał się, że spadnie na nas tyle nieszczęść. Pandemia koronawirusa, lockdown, często utrata źródła utrzymania - u wielu osób to codzienność. Miejmy nadzieję, że rok 2021 będzie łaskawszy. 

Trudno jednak polegać na samej nadziei, dlatego otworzyły się przed nami odpowiednie czakry i oto jest - horoskop 2021! Każdy znak zodiaku znajdzie dla siebie coś szczególnie interesującego. Bogactwo, miłość na całe życie, wygrana na loterii? Sami sprawdźcie, co przygotował dla Was nadchodzący rok. Jeden znak zodiaku będzie wybrańcem losu - może to właśnie Ty?

Horoskop 2021: Co nas czeka?

Wytężyliśmy wewnętrzne oko i niczym Krzysztof Jackowski zaczynamy właśnie przepowiadać przyszłość. To niesamowite, co kryje w sobie horoskop 2021 - mamy nadzieję, że jesteście gotowi odkryć swoją przyszłość.

Horoskop 2021: Baran (21 marca - 19 kwietnia)

Drogi Baranie, to będzie dla Ciebie wyjątkowo dobry rok! Nie musisz się martwić, szybko zapomnisz o wszystkich dramatach, które przyniósł Ci rok 2020. Gwiazdy przygotowały dla Ciebie nowe perspektywy, które już wkrótce zaczną jedna za drugą stawać na Twojej drodze. W pierwszej połowie roku 2021 dostaniesz ciekawą propozycję zawodową, którą warto rozważyć. Jeśli do tej pory bałeś/łaś się zmian - to czas najwyższy przestać. Wejdź w Nowy Rok z przygodowym nastawieniem, a wszystko szybko się ułoży.

Horoskop 2021: Byk (20 kwietnia - 22 maja)

Oto i nasz wybraniec losu! Nie wiemy, co zrobiłeś, że gwiazdy aż tak Cię lubią, ale w 2021 rok wejdziesz z przytupem. Właściwie we wszystkich obszarach życia czeka Cię powodzenie. Jeśli jesteś szczęśliwie zakochany/a - ten rok przyniesie Tobie i Twojej drugiej połówce pełnię wzajemnego szczęścia. Jeśli pozostajesz singlem/singielką, gwiazdy przepowiadają spotkanie wyjątkowej osoby na Twej drodze. Miłość to tylko część osobistego szczęścia, które na Ciebie spadnie. W 2021 roku będzie dopisywać Ci zdrowie i witalność, a najwięcej pozytywnych zmian czeka Cię w życiu zawodowym. Już w pierwszej połowie roku dostaniesz zaskakujący awans lub dużą podwyżkę. Możesz odetchnąć, dla Ciebie nadchodzący rok będzie wyjątkowo pozytywnym przełomem. Niewykluczona jest również... wygrana na loterii. Ty szczęściarzu! 

Horoskop 2021: Bliźnięta (23 maja - 21 czerwca)

Aby ktoś był zadowolony, cierpieć musi ktoś. Niestety, gwiazdy najwyraźniej wyznają taką zasadę i zachowują równowagę. Bliźnięta w roku 2021 nie będą miały lekko. Przed Wami trudne decyzje, wielkie wyzwania. Na szczęście Saturn stoi za Waszymi plecami i nastraja Was do walki. Dzięki temu jest szansa, że wyjdziecie cało z wszelkich opresji. Przygotujcie się na trudne rozmowy i konfrontacje - zwłaszcza w drugiej połowie roku możecie mieć do nich okazję wyjątkowo często. 

Horoskop 2021: Rak (22 czerwca - 22 lipca)

Dla Raka rok 2021 będzie łaskawy i szczodry. Przede wszystkim Wenus świeci nad Wami wyjątkowo jasno, a to oznacza wielkie szczęście w miłości. Przed osobami w stałych związkach będzie teraz czas, który ogromnie wzmocni wzajemne relacje partnerów. Raki, które nie poznały jeszcze prawdziwej miłości -zdecydowanie właśnie teraz na nią wpadną. Do tego będzie dopisywało Wam zdrowie - a czego chcieć więcej w okrutnym czasie pandemii? Wykorzystajcie mądrze roznoszącą Was energię!

Horoskop 2021: Lew (23 lipca - 23 sierpnia)

Lwy słyną z przebojowej natury i ta ich w 2021 roku nie opuści. Niestety, poza tradycyjną dla siebie przebojowością, nie czeka ich w tym roku zbyt wiele dobrego. O wszystko, czego pragną, będą musiały w pocie czoła walczyć. U sportowców spod tego znaku mogą odezwać się stare kontuzje. Witalność nie będzie mocną stroną Lwów w roku 2021. Warto o siebie dbać i szczególnie uważać. Zdrowa dieta i umiarkowany ruch to dokładnie to, czego teraz potrzebujecie. 

Horoskop 2021: Panna (24 sierpnia - 22 września)

Jeśli Panny zadbają o siebie dziś - zaprocentuje to w przyszłości. Wszystkie osoby spod tego znaku w 2021 roku będą musiały wykazać się szczególną troską o siebie, jeśli nie chcą zmagać się z problemami w różnych obszarach życia. W pracach musicie dać z siebie 101% - inaczej wszystkie Wasze błędy szybko wyjdą na światło dzienne. Pocieszeniem pozostaje fakt, że Pannom w tym roku szczególnie sprzyja Wenus - to oznacza szczęście w miłości. Zadbajcie o relację z innymi ludźmi, a to da Wam dużo szczęścia.

Horoskop 2021: Waga (23 września - 22 października)

Los Wagi w 2021 roku jeszcze się... waży. Przed Wami wielka niewiadoma. Gwiazdy pokazują, że musicie w tym roku wziąć wszystko w swoje ręce i tylko taka postawa ma szansę przynieść Wam powodzenie. Pamiętajcie, że Wasz los zależy od Was - na każdym kroku. Jeśli pozostaniecie pasywne, nic dobrego się nie zdarzy. Większa aktywność może za to zaprocentować. Zdecydowanie pomoże Wam fakt, że będzie Was w tym roku dosłownie rozpierać energia. Nie prześpijcie jej!

Horoskop 2021: Skorpion (23 października - 21 listopada)

Zmiany, zmiany, zmiany... Rok 2021 będzie dla Was jedną, wielką zmianą. Na szczęście w gwiazdach widać jak na dłoni, że chodzi tu o zmiany pozytywne. Może w Twoim życiu zaczyna się właśnie coś wyjątkowego? Prywatne z pewnością będzie dopisywać Ci szczęście. Jeśli w ostatnim czasie zmieniałeś/łaś pracę - czeka Cię w niej ogrom satysfakcji, a układ planet pokazuje również korzyści finansowe. Czyżby już na starcie szykowała się podwyżka? Najwięcej dobrego wydarzy się zdecydowanie w pierwszych miesiącach 2021 roku. Wykorzystaj ten czas najlepiej, jak potrafisz, a koniec roku również będzie dla Ciebie łaskawy.

Horoskop 2021: Strzelec (22 listopada - 21 grudnia)

W roku 2021 dopisze Ci zdrowie, a to teraz wyjątkowo dobra informacja! Gwiazdy mówią też, że dostaniesz jakąś wiadomość, na którą od dawna czekasz. Układ planet wskazuje także na dużą, zawodową satysfakcję. Być może przed Tobą "projekt życia" albo inne wyzwanie, które zapamiętasz na długie lata. Wykorzystaj ten czas mądrze!

Horoskop 2021: Koziorożec (22 grudnia - 19 stycznia)

Wszystkie Koziorożce mogą odetchnąć - rok 2021 będzie dla nich o wiele lepszy, niż rok 2020. Czeka na Was wiele radości - zostaniecie docenione zawodowo, w rodzinie i miłości również wszystko będzie się układało rewelacyjnie. Powinieneś/powinnaś zadbać jedynie o odpoczynek. Przepracowany Koziorożec nie zobaczy wystarczająco jasno swojego potencjału. Całe szczęście, zdrowie również będzie Ci w Nowym Roku dopisywać. Tylko od Ciebie zależy, czy wykorzystasz mądrze pozytywny wpływ kosmosu.

Horoskop 2021: Wodnik (20 stycznia - 18 lutego)

U Wodników w 2021 roku wyjątkowo gorąco! Kroi się... wielki romans. Osoby w stałych związkach staną przed pokusą zdrady, a single wciągną się w wyjątkowo gorącą relację. Nawet pandemia koronawirusa im w tym nie przeszkodzi! Gwiazdy mówią jasno, że to będzie rok przełomów i zmian. Na jego początku otoczcie sami siebie miłością - może jakiś prezent albo kurs nowych umiejętności przyniosą Wam satysfakcję? Druga połowa roku będzie nieco spokojniejsza, ale wciąż sprzyjająca pozytywnym zmianom. 

Horoskop 2021: Ryby (19 lutego - 19 marca)

Ryby staną przed wielkimi zmianami, które przyniosą im ogromną radość. Będzie w Was niezmierzona moc czułości i miłości, dlatego otoczcie nią również Waszych bliskich. Gwiazdy pokazują, że to właśnie Wy będziecie kluczowymi postaciami dla wielu ludzi. Nie zmarnujcie swojego potencjału, a w rok 2021 wejdźcie z ogromnym uśmiechem. Może tuż obok jest ktoś, kto potrzebuje Waszej uwagi? Zdrowie nie będzie Wam szwankować, energii również nie powinno zabraknąć - kosmos Wam sprzyja!