18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Astralna mapa rozkoszy

Horoskop erotyczny na kwiecień: "Szczęście w waszych rękach"

Wojciech Kozicki
30.03.2021  16:24
Seks w kwietniu - wróżbita Carlos ujawnia horoskop erotyczny na kwiecień
Seks w kwietniu - wróżbita Carlos ujawnia horoskop erotyczny na kwiecień Fot: Peter Banos/East News

Horoskop na kwiecień? Wróżbita Carlos po raz kolejny specjalnie dla Planeta.pl zajrzał w przyszłość i zaczerpnął nieco kosmicznej energii. Tym razem mamy dla was horoskop erotyczny. Okazuje się, że dla wielu znaków zodiaku to będzie dobry czas na miłość, ale niektóre powinny być ostrożne w miłości. Na waszej astralnej mapie rozkoszy mogą znaleźć się niebezpieczne miejsca.

Czy warto uprawiać seks w kwietniu? Wróżbita Carlos ujawnił co mówią gwiazdy o miłości w nadchodzącym miesiącu. Okazuje się, że niektóre znaki zodiaku powinny mieć się na baczności, bo figle mogą się źle skończyć.

Byk

Byki jak zawsze garściami czerpią z energii Księżyca. Tak się składa, że wiosna przyniesie nam dwie Superpełnie, a pierwszą z nich będzie można zobaczyć 27 kwietnia, gdy Srebrny Glob znajdzie się najbliżej Ziemi, więc to idealny czas na zbliżenie fizyczne. Nie tylko Księżyc będzie wydawał się wtedy większy. To idealny CZAS NA MIŁOŚĆ, niekoniecznie w domowym zaciszu. Superpełnia może oznaczać SUPER MIŁOŚĆ i super erotyczne spełnienie. Nie zwlekajcie zbyt długo, bo niepodsycony płomień zgaśnie, wasza druga połówka nie będzie czekała wiecznie. Wykorzystajcie księżycową energię w kwietniu.

Seks w kwietniu to nie szachy, nie czekajcie zbyt długo na posunięcie drugiej strony. Czas na TWÓJ RUCH!

Baran

W nocy z 21 na 22 kwietnia będzie miał miejsce deszcz spadających gwiazd z roju Lirydów. Karty przedstawiają to jako czas cudów, miłosnego rozbłysku, ale też i czas kosmicznej katastrofy. To nie jest dobry czas na odważne erotyczne przygody, lepiej zachowajcie powściągliwość i ostrożność, aby uniknąć przykrych niespodzianek.

Skorpion

Skorpiony w kwietniu znajdą się w wartkim strumieniu dobrej kosmicznej energii, która sprzyja miłosnym przygodom. Spojrzyjcie w przejrzyste nieco, zainspirujcie się konstelacjami gwiazd myśląc o nowych pozycjach. Kreatywność i oddanie w miłości może zaowocować wzmocnieniem relacji w związku. Skorpionie, twoja druga połówka czeka na twój krok i propozycje. Chce TEGO! W kwietniu możesz zaszaleć, otworzyć czakry na oścież i puścić wodze fantazji, bo masz witalne wsparcie gwiazd. To czas, by odkurzyć Kamasutrę i przypomnieć sobie pikantne sceny z filmów. Uważajcie jednak na barany, bo wasze miłosne aury znajdą się na kursie kolizyjnym.

Bliźnięta

NASA ogłosiła, że asteroida Apophis została wykluczona z listy niebezpiecznych planetoid i nie grozi nam kolizja. Jednak to ciało niebieskie nieustannie wpływa energetycznie na Ziemię, swoją aurą przenikając wszystkie sfery naszego życia, także życia erotycznego. To nie jest czas na eksperymenty, odważne przygody i miłosne podróże w nieznane. Karty dla bliźniąt w kwietniu sugerują stabilność i wciśnięcie seksualnego hamulca. Szczególnie w kwietniu, bliźnięta zbliżą się aurami z baranami lub pannami, ale nie szalejcie zbytnio i nie urządzajcie w łóżku gimnastyki artystycznej – te znaki zodiaki mają w najbliższych tygodniach lekki deficyt energetyczny, więc możecie zrobić złe wrażenie zgrywając seksualną bestię. nie dajcie się też zwieść łatwej miłości w podróży.

W kartach dla bliźniąt pojawia się też cień ciemnej seksualnej energii z przeszłości. Nie wracajcie w mrok. Przed wami jest światło, nowe miejsca i doznania, dobre inwestycje na lata, ale musicie być cierpliwi, nawet jeśli oznacza to chwilowo niespełnione pragnienia.

Rak

Jowisz i Mars bombardują was dobrymi falami energii. Twoja druga połówka czeka, w kwietniu nie warto odmawiać, ale też warto mówić o tym, o czym baliście się mówić, a o czym skrycie marzyliście. Jeśli spojrzycie w kwietniowe niebo, zobaczycie deszcz spadających gwiazd z roju Lirydów, które w kartach dla raków oznaczają podróż w nieznane i odważne posunięcia. To dobry moment, by poprosić lub dać coś, czego wcześniej w miłości nie próbowaliście. Postarajcie się zdążyć przed ostatnim tygodniem kwietnia, bo ówczesna faza Księżyca i 1. kwadra sprawią, że może nastąpić zamknięcie się niektórych czakr i trzeba będzie poczekać na korzystny strumień energii aż do połowy czerwca.

Koziorożec

Koniunkcja planet w kwietniu, szczególnie w pierwszej kwadrze Księżyca, da koziorożcom miłosne wzmocnienie, portale energetyczne są otwarte. Nie bójcie się spontaniczności i odrobiny szaleństwa, a okazji na miłość w kwietniu nie zabraknie. Karty więc krzyczą „jeszcze nie jest za późno” i "nadal MOGĘ to zrobić". Układ gwiazd w kwietniu daje wam dużo możliwości, postarajcie się nie przegapić TEJ SZANSY!

Lew

Koniunkcja Księżyca i Marsa w połowie kwietnia to wasz czas na nieziemskie uniesienia. Skorzystajcie z wyzwalającej się wówczas energii kosmicznej, wasze aury zostaną solidnie doładowane. Nie bójcie się namiętności i wyzwań, jednak zamiast seksualnej dzikości wybierzecie romantyczny styl. Bez pośpiechu, cierpliwie. Świece i masaż przyniosą więcej wam w kwietniu większe miłosne sukcesy niż zgrywanie gwiazdy filmów erotycznych. Karty wskazują na więzy oraz splecione ręce, więc wasze kwietniowe zbliżenia będą mieć wpływ na wasze życie w kolejnych miesiącach, a nawet latach, więc dajcie z siebie wszystko, ale jeszcze więcej dajcie drugiej osobie, bo to najlepsza miłosna inwestycja. 

Panna

Przestać brać, zacznij dawać. W tym miesiącu warto przenieść swoje pragnienia na drugi plan, a zapewnić miłosne spełnienie drugiej osobie. Obok ciebie znajdzie się waga, lew, baran lub strzelec, który potrzebuje adoracji, pocieszenia, odzyskania pewności siebie oraz wsparcia. Wyrusz z tym KIMŚ w erotyczną podróż, ale nie spieszcie się, bo na waszej astralnej mapie rozkoszy znajdują się wspólne przystanki. Postarajcie się ich nie przegapić!

Waga

Koniunkcja Księżyca i Saturna w odległości 3°52`na początku kwietnia oznacza czas zbliżenia, warto więc „wziąć się do roboty” i nadrobić zaległości, ale nie zgadzaj się na wszystko, szczególnie po alkoholu, bo wpadniesz w energetyczną czarną dziurę. Wagi, bądźcie czujne i ostrożne, wystrzegajcie się złaknionej panny, zaborczych strzelców, nierozważnych koziorożców i lwów skrywających tajemnice. Ich oddanie w alkowie niekoniecznie będzie szczere, może się za tym kryć interes – chęć zysku? Odwrócenie uwagi od problemu? Nie dajcie się zwieść, nie dajcie się wykorzystać! Gdy pojawi się pozornie łatwa okazja na przyjemność, może to oznaczać miłosną pułapkę. Erotyczna uległość w kwietniu może mieć przykre konsekwencje. Dokonajcie dobrego wyboru, gdy przyjdzie TEN CZAS, bądźcie cierpliwi i wyrozumiali, a odkryjecie MIŁOSNY SKARB!

Strzelec

W tym miesiącu nie bój się powiedzieć NIE, a unikniesz przykrych konsekwencji. Karty pokazują dla was tarczę, co symbolizuje obronę siebie i umocnienie pozycji w życiu. Nie daj się wciągnąć w miłosne gry, a wiele zyskasz. Waszymi energetycznymi sojusznikami w kwietniu są panny i lwy. Raki i skorpiony pędzą w kwietniu po innej kosmicznej autostradzie energetycznej, uważajcie na te znaki zodiaku. Katastrofa w łóżku jest o krok, ale rozwaga pozwoli wam wyjść z niej bez szwanku. Karty ostrzegają - na pewne rzeczy w twoim życiu nie ma miejsca, pewne rozdziały czas zamknąć i dobrze o tym wiesz!

Wodnik

Karty szepcą wam „czas na zmiany w łóżku”. Nie bój się małej rewolucji pod kołdrą, bo koniunkcja Księżyca i Wenus ok. 12 kwietnia da wam zastrzyk energii potrzebnej do dokonania zmian. To idealny moment, by wyrwać się z miłosnej monotonii i zabłysnąć szczęściem jak młoda gwiazda. Nie bójcie się trudnych decyzji, gwiazdy są w kwietniu po waszej stronie. W seksie w kwietniu szczęście jest w WASZYCH RĘKACH!

Czytaj także
Przeczytaj więcej