18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

WOW

Horoskop miłosny 2021. Nad jednym znakiem zapłonie OGIEŃ NAMIĘTNOŚCI

08.01.2021  14:47
Horoskop miłosny 2021
Horoskop miłosny 2021 Fot: EAST NEWS

Horoskop miłosny 2021 z pewnością zaskoczy niejedną osobę. Wśród wszystkich znaków zodiaku jeden jest prawdziwym wybrańcem amora. Zapłonie nad nim najprawdziwszy ogień namiętności i uczucia.

Horoskop 2021 był dla wielu z nas dużym zaskoczeniem, które dodatkowo zaczęło się spełniać na naszych oczach. Nic więc dziwnego, że wytężyliśmy ponownie nasze wewnętrzne oko i spojrzeliśmy w jawiącą się przed nami przyszłość. Tym razem skupiliśmy się na związkach i uczuciach międzyludzkich. Zapnijcie pasy i przekonajcie się, który znak zodiaku będzie w tym roku prawdziwym wybrankiem Wenus.

Horoskop miłosny 2021: Co nas czeka w uczuciach?

Niczym Krzysztof Jackowski spojrzymy teraz w przyszłość i odpowiemy sobie na pytanie, który znak zodiaku będzie mógł liczyć na powodzenie w tym roku. Być może miłosne przygody wynagrodzą mu trudy roku 2020. Niestety, tam, gdzie są wybrańcy - muszą być też osoby, którym nie będzie się wiodło najlepiej. Nasz horoskop miłosny 2021 również zdradzi, kto nie będzie mógł liczyć na wielkie powodzenie.

Horoskop miłosny 2021: Baran (21 marca - 19 kwietnia)

Drogi Baranie, 2021 rok będzie dla Ciebie wyjątkowo pamiętny. Już na samym jego początku spotkasz uroczą osobę spod znaku Panny, która na dobre zawróci Ci w głowie. Musisz być jednak wyjątkowo ostrożny - bardzo łatwo możesz do siebie zniechęcić obiekt westchnień. Zanim zaczniesz miłosne podchody, warto dowiedzieć się, co pasjonuje drugiego człowieka i postarać się wiele na ten temat dowiedzieć. To pomoże przełamać pierwsze lody.

Horoskop miłosny 2021: Byk (20 kwietnia - 22 maja)

Ty szczęściarzu! Ten rok z pewnością zapamiętasz na długo. Jeśli jesteś osobą w stałym związku - to czeka Cię niezwykłe ocieplenie relacji z Twoją drugą połówką. Poczujecie się, jakbyście dopiero co się w sobie zakochali. Natomiast wszyscy single spod znaku byka mogą liczyć na gorący okres od marca do czerwca. Wenus będzie Was wtedy oświetlała tak mocno, że chyba nikt nie zdoła się oprzeć Waszemu urokowi.

Horoskop miłosny 2021: Bliźnięta (23 maja - 21 czerwca)

2021 będzie niestety... posuchą. W tym roku gwiazdy Wam nie sprzyjają i są raczej niewielkie szanse na poznanie wyjątkowej osoby. Nie warto się jednak zrażać, nie tylko miłością człowiek żyje. Skupienie na swojej pasji i przyjaciołach również może przynieść wiele satysfakcji. W gwiazdach pojawia się również motyw jakiegoś cudnego zwierzątka - może to pora, by pomyśleć o adopcji pieska, kotka lub króliczka?

Horoskop miłosny 2021: Rak (22 czerwca - 22 lipca)

Oto i nasz wybraniec planet! W tym roku będziesz jak prawdziwy symbol gorącej miłości. Będzie przepełniał Cię istny wulkan emocji, romantyczności i namiętności. Jeśli jesteś z kimś w związku, to ta osoba może się czuć prawdziwym szczęściarzem. Jeśli nie - z łatwością znajdziesz obiekt uczuć, który odwzajemni natychmiast Twoje westchnienia. Ten rok z całą pewnością zapamiętasz już na zawsze. Będzie PRZEPIĘKNIE!

Horoskop miłosny 2021: Lew (23 lipca - 23 sierpnia)

Lwy słyną z przebojowej, gorącej natury i ta ich w 2021 roku nie opuści. To będzie karta przetargowa do intensywnych uczuć i emocji, które staną na Twojej drodze. Z całą pewnością czeka na Ciebie wiele fantastycznych przeżyć, do których drzwi otworzy Ci Twoja niezłomna wytrwałość.

Horoskop miłosny 2021: Panna (24 sierpnia - 22 września)

Ktoś spod znaku Barana spogląda nieśmiało w Twoją stronę. Warto zainteresować się tym osobnikiem, bowiem gwiazdy pokazują, że pisany jest Wam gorący romans, jeśli tylko wykażecie się podobnym zaangażowaniem. Nie bój się uczuć - to one sprawią, że 2021 będzie rokiem niezapomnianym.

Horoskop miłosny 2021: Waga (23 września - 22 października)

Kwarantanna, pandemia, koronawirus - to wszystko tak bardzo Cię zmęczyło, że nie w głowie Ci będą w tym roku amory. Skup się na sobie. Postaraj się złapać równowagę, odpocząć i znów poczuć się szczęśliwym. Zamartwianie się nic nie zmieni.

Horoskop miłosny 2021: Skorpion (23 października - 21 listopada)

Zmiany, zmiany, zmiany... Rok 2021 będzie dla Was jedną, wielką zmianą. Dokładnie tak samo będzie w miłości - możesz śmiało założyć, że ten rok zapamiętasz na długie lata. Otwórz swoje serce, a z pewnością szybko zabije dla kogoś z całą mocą.

Horoskop miłosny 2021: Strzelec (22 listopada - 21 grudnia)

W roku 2021 będzie Ci dopisywać zdrowie, szczęście, pomyślność, ale to nie jest dobry moment na miłość. Porywy serca w tym roku jeszcze na Ciebie nie spadną, ale nie załamuj się - być może już niedługo zmieni się coś w Twoim sposobie myślenia, co pomoże wreszcie zacząć żyć pełnią życia.

Horoskop miłosny 2021: Koziorożec (22 grudnia - 19 stycznia)

2021 pomoże Ci przypomnieć sobie, czym jest prawdziwa miłość. Jeśli masz u swojego boku wieloletnią/niego partnerkę/a to właśnie teraz poczujesz, jak wielkim skarbem jest łącząca Was miłość. Jeśli jesteś samotny - to właśnie w tym roku spotkasz kogoś, z kim zechcesz iść przez życie. Nie zniechęcaj się drobnymi niepowodzeniami, jeśli będziesz wystarczająco wytrwały - wszystko się uda.

Horoskop miłosny 2021: Wodnik (20 stycznia - 18 lutego)

U Wodników w 2021 roku wyjątkowo gorąco! Kroi się... wielki i płomienny romans. Osoby w stałych związkach staną przed pokusą zdrady, a single wciągną się w wyjątkowo gorącą, pamiętną relację. Warto jednak pamiętać w tym wszystkim o zdrowym rozsądku - przypominamy subtelnie znane nam wszystkim powiedzenie, będące jednocześnie ludową mądrością: "Nie wszystko złoto, co się świeci".

Horoskop miłosny 2021: Ryby (19 lutego - 19 marca)

Ryby staną przed wielkimi zmianami, które przyniosą im ogromną radość. Jednym z elementów, który ułatwi Wam przetrwanie wszelkich nowości - będzie właśnie miłość. W tym roku z całą mocą poczujecie, co to znaczy kochać i być kochanym. Grzejcie się w cieple domowego ogniska - wiele innych znaków może Wam tylko zazdrościć.

Czytaj także