18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Walentynki to dobry czas na miłość?

Horoskop miłosny na luty: "miłosna asteroida uderzy w świat"

03.02.2021  18:22
Horoskop miłosny dla wszystkich znaków zodiaku na luty 2021 i walentynki
Horoskop miłosny dla wszystkich znaków zodiaku na luty 2021 i walentynki Fot: Value Stock Images/East News

Pamiętajcie, że wkrótce walentynki! Z tej okazji polecamy wam miłosny horoskop na luty, który przygotował specjalnie dla nas wróżbita Carlos. Ujawnił, że ze względu na astronomiczne konfiguracje w kosmosie, luty może być dla wielu znaków zodiaku miesiącem wyjątkowych uniesień, ale też nie zabraknie złamanych serc. Słuchając głosu gwiazd, można jednak uniknąć wielu sercowych kłopotów.

Walentynki już 14 lutego, czas więc, by górę wzięły uczucia i sprawy sercowe. Wróżbita Carlos specjalnie dla nas rozłożył karty i zajrzał przyszłość. Miłosny horoskop na luty dla wielu z was oznacza zmiany na lepsze, ale niektóre znaki zodiaku powinny się mieć na baczności. 

Byk

Słońce w połowie lutego może wykazywać małą aktywność magnetyczną, co może mieć przełożenie na sprawy sercowe u byków. To dobry czas, by przemyśleć wiele kwestii – docenić to co już mamy, lub zastanowić się, czy warto dokonywać rewolucyjnych zmian w życiu. Słońce systematycznie będzie się jednak pięło po ekliptyce coraz wyżej i wyżej, więc ewentualne decyzje warto podjąć dopiero przed końcem miesiąca. Pamiętajcie jednak, że Księżyc zakryje Marsa i Jowisza, odcinając was nieco od kosmicznej energii – w te dni nie podejmujcie miłosnych decyzji. Najlepszy na podejmowanie miłosnych decyzji będzie moment, gdy Uran będzie widoczny w gwiazdozbiorze Byka. Plejady w gwiazdozbiorze Byka w lutym wręcz krzyczą do was „zastanów się zanim to zrobisz”.

Baran

Karty mówią, że osoby spod znaku barana są w lutym pod silnym wpływem Księżyca. Tak się składa, że ten miesiąc będzie obfitował w bezksiężycowe noce idealne do obserwacji astronomicznych. To też idealny czas, by zrobić pewne podsumowania, bo w lutym pewne uczucia będą widoczne znacznie wyraźniej. Luty to także pełnia, która zapewni baranom zastrzyk astralnej energii. Warto wtedy pomyśleć o uczuciach w perspektywie dłuższej, niż jedna noc. Chociaż gwiazdy są setki lat świetlnych od was, ich energia w uczuciach będzie bliska i mocno wyczuwalna. Prawdziwa i ta jedyna miłość będzie w lutym na wyciągnięcie ręki, ale jeśli ją przegapicie, może oddalić się niczym gwiazdy. 

Rzeczy, które wydają się wam odległe, są tak naprawdę blisko. Pamiętajcie o tym w lutym.

Skorpion

Karty wiążą w lutym skorpiony z Marsem, który zagości w konstelacji Wężownika i gwiazdozbiorze Skorpiona. To wasz czas na miłość, którego nie możecie przegapić. Gwiazdozbiór Skorpiona tchnie w was astralną energią w wysokiej dawce, tylko nie możecie przegapić tego energetycznego strumienia. Uważajcie jednak na fałszywą i złudną miłość, którą reprezentuje w kartach konstelacja Wężownika. Silne pokusy i obietnice mogą po jakimś czasie stać się jadowite. Zdradliwa panna i podstępny strzelec staną na waszej drodze.

Bliźnięta

W lutym dojdzie do zakryć planet karłowatych (Westy, Juno i Plutona), które w kartach dla bliźniąt mogą reprezentować w określonych kwadrach księżyca złą energię. To moment energetycznego i astralnego spokoju, więc możecie pozwolić sobie na więcej, iść na całość, a nawet zaszaleć. Gwiazdy są w lutym po waszej stronie i wręcz krzyczą „czas na miłość”.

Rak

W 2021 roku karty wiążą życie uczuciowe raków z deszczami meteorów. Przyniosą energię i szczęście. Jednak w lutym nie przewiduje się bogatych deszczy meteorów. Nie szalejcie, spokojnie, wstrzymajcie się z decyzjami, przemyślcie pewne sprawy. Luty lepiej przeczekać w miłosnej defensywnie i nie otwierać się na zbyt mocne nowe uczucia. Otworzą się przed wami portale astralnej energii, będą kusić, ale dobrze się zastanówcie, bo po drugiej stronie czekać może niekoniecznie dobra niespodzianka.

Koziorożec

W lutym astralnym przewodnikiem w miłości jest Merkury. W połowie miesiąca będzie widoczny na zachodnim niebie. To będzie dla was apogeum astralnej energii i wtedy zróbcie to, z czym zwlekaliście i nad czym się zastanawialiście. Szczególnie korzystną energią będą emanować dla was aury byków, lwów i skorpionów. Uważajcie jednak na panny i wagi, które mogą ściągać na was niekorzystne strumienie energetyczne. W pobliżu gwiazdy Zeta Tauri znajdziemy pozostałość po supernowej, a właśnie panny i wagi mogą działać jak transmitery tamtejszej złej aury.

Lew

W lutym przypada maksimum mało aktywnego roju, promieniującego z okolicy „delty” w gwiazdozbiorze Lwa. W kartach to oznacza „działanie” i „siłę”.  Idźcie w lutym za głosem serca, to przyniesie wam uczuciową stabilność na wiele lat. Spodziewajcie się też, że to właśnie w lutym nadarzy się okazji na odważną zmianę, a wręcz sercową rewolucję. Zmiana w uczuciach to nie koniec świata, ale bądźcie gotowi, że właśnie w lutym w wasz świat uderzy wręcz asteroida miłości. To nie katastrofa, to okazja na odrodzenie i nowy początek.

Panna

Otwórzcie serca, ale nie zamykacie drzwi – radzą pannom karty w tym miesiącu. W tym miesiącu, gdy nastąpi koniunkcja Księżyca i Jowisza, możecie poczuć nowe energie astralne i przyjdzie czas wyboru. Wybierzcie drogę energetyczną i idźcie nią, ale nie palcie za sobą mostów. Miłość nie wyklucza przyjaźni, która wkrótce będzie wam bardzo potrzebna.

Waga

Karty w 2021 roku wskazują, że Wagi będą śmiało czerpać ze Słońca. Ta energia będzie wam potrzebna w miłości, więc najlepiej czekajcie na peryhelium. Gdy Słońce będzie blisko Ziemi, w jego blasku będziecie mogli dostrzec prawdziwą miłość. W kartach pojawia się też symbol bogactwa, który może oznaczać nie tylko bogactwo uczuciowe, ale konieczność zainwestowania pieniędzy, by podsycić uczucie i utrwalić więzi. Ten wydatek będzie się opłacał. Starajcie się nie łączyć miłości z pracą - to wybuchowa mieszanka, szczególnie w lutym. Nie dopuszczajcie do dwuznacznych sytuacji w relacjach z osobami, które mogą okazać źródłami negatywnej aury.

Strzelec

Układ planet w pierwszej połowie lutego nie będzie korzystny dla strzelców, wstrzymajcie się z przygodami i szaleństwem w miłości. Jedno słowa za dużo, jedna szalona noc, a możecie wpaść w kłopoty. Jednak w połowie miesiąca przejdziecie przez portal energetyczny, który przeniesie was w energetycznie lepsze miejsce. Bądźcie czujni, bo wtedy zobaczycie osobę, z którą warto spędzić życie. Karty przewidują dla was czas zrozumienia i otwartych oczu. Nie przegapcie dobrej miłosnej energii!

Wodnik

Jeśli chodzi o uczucie, wodnik w lutym będzie najbliżej takich znaków zodiaku jak byk, baran i panna. Karty ujawniają przed wami w tym miesiącu „wyzwolenie” i „nowy początek”. To okres, gdy warto wyrwać się z ciemnej astralnej materii. Nie bójcie się wyznawać uczucia i mówić o problemach - w lutym, to dobry moment, by je rozwiązać, bo gwiazdy wchodzące w skład gromady otwartej Hiady wzmocnią wasze aury swoim światłem. Milczenie w lutym nie jest dobrym rozwiązaniem.

Jeśli rzucić się w wir miłości, to właśnie w lutym Wyznawajcie uczucia wprost, mówcie co wam w duszy gra, jeśli kogoś kochacie – niech się o tym dowie. Waszym astralnym przewodnikiem w lutym jest Mars, a tak się składa, że w tym miesiącu będzie widoczny na tle gwiazdozbioru Byka i Barana. To te znaki zodiaku są dla was najkorzystniejsze energetycznie. Wieczorem 18 lutego Mars będzie widoczny w towarzystwie Księżyca, wtedy będzie najlepszy czas na miłość w lutym. Uważajcie jednak bo łatwa i szybka droga niekoniecznie będzie miała dobry finał.

Czytaj także