18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Zajrzyj w przyszłość

Horoskop na Wielkanoc 2021. Co pisane Ci w gwiazdach?

31.03.2021  18:49
Horoskop wielkanocny 2021
Horoskop wielkanocny 2021 Fot: vetre/Shutterstock

Horoskop na Wielkanoc 2021 to bardzo nowoczesne rozwiązanie. Warto sprawdzić, jakie porywy losu czekają na nas w tym wyjątkowym momencie roku.

Horoskop 2021 rozpoczął naszą drogę zaglądania w przyszłość na dobre. Nic więc dziwnego, że wytężyliśmy ponownie nasze wewnętrzne oko i spojrzeliśmy w jawiącą się przed nami drogę świąteczną. Z okazji Wielkanocy 2021 postanowiliśmy sprawdzić, co czeka konkretne znaki zodiaku. Zapnijcie międzygwiezdne pasy i ruszamy w podróż po czakrach! 

Horoskop wielkanocny 2021: Co nas czeka?

Niczym Krzysztof Jackowski spojrzymy teraz w przyszłość i odpowiemy sobie na pytanie, który znak zodiaku będzie mógł liczyć na powodzenie podczas wielkanocnej celebracji. Być może miłosne lub rodzinne przygody wynagrodzą mu trudy roku 2020 i początku 2021. 

Horoskop wielkanocny 2021: Baran (21 marca - 19 kwietnia)

Drogi Baranie, 2021 rok będzie dla Ciebie wyjątkowo pamiętny - tak samo, jak jego święta wielkanocne. Niewykluczone, że tuż przed nimi spotkasz uroczą osobę spod znaku Wagi, która na dobre zawróci Ci w głowie. Musisz być jednak wyjątkowo ostrożny - bardzo łatwo możesz do siebie zniechęcić obiekt potencjalnych westchnień. Zanim zaczniesz miłosne podchody, warto dowiedzieć się, co pasjonuje drugiego człowieka i postarać się wiele na ten temat dowiedzieć. To pomoże przełamać pierwsze lody. Dzięki tej znajomości całą celebrację świąt spędzisz z telefonem w ręku i rumieńcami na policzkach.

Horoskop wielkanocny 2021: Byk (20 kwietnia - 22 maja)

Ty szczęściarzu! Te święta będą dla Ciebie wyjątkowo łaskawe - mimo trwającej w najlepsze pandemii koronawirusa, uda Ci się je spędzić bezpiecznie z najbliższymi osobami u boku. Dodatkowo jeśli jesteś osobą w stałym związku - to czeka Cię niezwykłe ocieplenie relacji z Twoją drugą połówką. Poczujecie się, jakbyście dopiero co się w sobie zakochali. Single mogą za to liczyć na nowe znajomości, które rozwiną się w zaskakującym kierunku.

Horoskop wielkanocny 2021: Bliźnięta (23 maja - 21 czerwca)

To będzie dla Ciebie raczej trudny czas. Pandemia koronawirusa daje nam wszystkim mocny wycisk psychiczny, ale dla Ciebie będzie ona wyjątkowo ciężka. W tym roku gwiazdy Wam nie sprzyjają. W takim momencie trzeba postarać się pamiętać, że świat należy do dzielnych ludzi! Bierzcie się więc w garść i starajcie założyć na twarz szczery uśmiech. 

Horoskop wielkanocny 2021: Rak (22 czerwca - 22 lipca)

Oto i nasz wybraniec planet! Te święta będziesz z rozczuleniem wspominał latami. Będzie przepełniał Cię istny wulkan emocji, szczęścia i wszelkiej maści radości. Jeśli jesteś z kimś w związku, to ta osoba może się czuć prawdziwym szczęściarzem. Jeśli nie - z łatwością znajdziesz obiekt uczuć, który odwzajemni natychmiast Twoje westchnienia. Dodatkowo zbliżającą się Wielkanoc będziesz mógł opisać jednym słowem - PRZEPIĘKNA.

Horoskop wielkanocny 2021: Lew (23 lipca - 23 sierpnia)

Lwy słyną z przebojowej, gorącej natury i ta ich w 2021 roku nie opuści. To pomoże im spędzić święta Wielkiej Nocy z radością, nawet mimo niesprzyjających, pandemicznych warunków. Możecie być z siebie dumne - takiej dzielności nie posiada żaden inny znak zodiaku. W myśl zasady, że "pięknie jest wtedy, kiedy o tym zdecydujemy" - akurat Wy możecie liczyć na wyjątkowo przyjemny czas.

Horoskop wielkanocny 2021: Panna (24 sierpnia - 22 września)

Ktoś spod znaku Barana spogląda nieśmiało w Twoją stronę i być może jeszcze przed świętami odważy się zwrócić na siebie Twoją uwagę całkiem bezpośrednio. Warto zainteresować się tym osobnikiem, bowiem gwiazdy pokazują, że pisany jest Wam gorący romans, jeśli tylko wykażecie się podobnym zaangażowaniem. Nie bój się uczuć. Warto mieć przy sobie wiele osób, które można uznać za bliskie. Dzięki temu życie każdego z nas jest znacznie pełniejsze. 

Horoskop wielkanocny 2021: Waga (23 września - 22 października)

Kwarantanna, pandemia, koronawirus - to wszystko tak bardzo Cię zmęczyło, że nie w głowie Ci będą w tym roku świąteczne dekoracje i malowanie jajek. Do niczego się zatem nie zmuszaj. Skup się na sobie. Postaraj się złapać równowagę, odpocząć i znów poczuć się szczęśliwym. Zamartwianie się nic nie zmieni, natomiast duża dawka odpoczynku zawsze pomaga każdemu, kto sobie ją zafunduje.

Horoskop wielkanocny 2021: Skorpion (23 października - 21 listopada)

Zmiany, zmiany, zmiany... Rok 2021 będzie dla Was jedną, wielką zmianą. Dokładnie tak samo będzie w okresie świąt Wielkiej Nocy. Nic nie będzie takie samo, jak do tej pory. Wszelkie zwyczaje trzeba będzie zweryfikować, ale w takim momencie pamiętaj o jednym - nowe nie znaczy gorsze.

Horoskop wielkanocny 2021: Strzelec (22 listopada - 21 grudnia)

Wielkanoc 2021 będzie dla Ciebie wyjątkowa. Zapamiętasz ją na długo - głównie dlatego, że święta i choćby niewielkie grono najbliższej rodziny to dokładnie to, czego teraz potrzebujesz. Gwiazdy Ci sprzyjają, dlatego z całą pewnością uda Ci się doskonale odpocząć w tym okresie roku.

Horoskop wielkanocny 2021: Koziorożec (22 grudnia - 19 stycznia)

Wielkanoc 2021 pomoże Ci przypomnieć sobie, czym jest prawdziwa miłość. Jeśli masz u swojego boku wieloletnią/niego partnerkę/a to właśnie teraz poczujesz, jak wielkim skarbem jest łącząca Was miłość. Jeśli jesteś singlem, odnajdziesz pokłady miłości i radości w oczach i ramionach swojej najbliższej rodziny. Ciesz się tym szczęściem i odpoczywaj, ile tylko zdołasz w tym wyjątkowym, radosnym czasie.

Horoskop wielkanocny 2021: Wodnik (20 stycznia - 18 lutego)

U Wodników w święta Wielkiej Nocy 2021 roku wyjątkowo gorąco! Kroi się... wielki i płomienny romans. Osoby w stałych związkach staną przed pokusą zdrady, a single wciągną się w wyjątkowo gorącą, pamiętną relację. Warto jednak pamiętać w tym wszystkim o zdrowym rozsądku - przypominamy subtelnie znane nam wszystkim powiedzenie, będące jednocześnie ludową mądrością: "Nie wszystko złoto, co się świeci". Nie dajcie się więc ponieść świętowaniu zbyt mocno.

Horoskop wielkanocny 2021: Ryby (19 lutego - 19 marca)

Takich świąt jeszcze nie miałyście, drogie Ryby! Wszystko w tym roku się zmieni - ale zdecydowanie na korzyść. Niedługo z całą mocą poczujecie, co to znaczy kochać i być kochanym. Grzejcie się w cieple domowego ogniska - wiele innych znaków może Wam tylko zazdrościć.

Czytaj także
Przeczytaj więcej