Energia z kosmosu

Horoskop na styczeń 2021. Wróżbita Carlos ma dobre wiadomości

28.12.2020  13:46
Horoskop na styczeń. Dobra energia, karty i kosmos mają dobre wiadomości
Horoskop na styczeń. Dobra energia, karty i kosmos mają dobre wiadomości Fot: MARK RENDERS/East News/

Jaki będzie nowy rok 2021? Co mówią karty i kosmiczna energia? Specjalnie dla nas wróżbita Carlos spojrzał w karty i zaprezentował horoskop na styczeń dla wszystkich znaków zodiaku. 

Horoskop na styczeń dla wielu znaków zodiaku pełen jest dobrej energii – powiedział nam wróżbita Carlos, spoglądając w karty. Podczas gdy inni wróżbici zwiastują takie dramaty jak koniec świata, III wojna światowa i pandemia, Carlos twierdzi, że kosmos w styczniu hojnie obdarzy nas pozytywną energią.

Byk

Niedawna koniunkcja Jowisza i Saturna emanowała dobrą energią, której wciąż mnóstwo zostało wokół nas. Byki w styczniu będą szczególnie podatne na jej wpływ. To bez wątpienia czas na zdecydowane działanie – miłość, pieniądze, marzenia. To czas, w którym warto podjąć zdecydowane decyzje, bo sukces jest zaledwie o krok. To jest TEN CZAS, nie przegapcie go!

Baran

Niedawny imponujący rozbłysk na Słońcu ma swoje odbicie energetyczne w kartach. Energia słoneczna może mocna wpłynąć życie baranów w styczniu i rozświetlić drogę życia. Wypatrujcie znaków, warto udać się w kierunku, o którym marzyliście, ale obawialiście się tej podróży. Szczególnie w miłości i rodzinie światło będzie po waszej stronie. Dobre i silne relacje przyniosą ZYSK… i to nie tylko finansowy. Waszym energetycznym partnerem w styczniu jest byk i rak.

Skorpion

W styczniu Mars przejdzie przez gwiazdozbiór Skorpiona, by tam 17 I zbliżyć się do Antaresa, najjaśniejszej gwiazdy w tej konstelacji. Nie będzie to łatwa droga, co widać w kartach. Skorpiony powinny więc zadbać o zdrowie, oszczędzać siły, dobrze się wysypiać. Warto też być ostrożnym w podróży i przede wszystkim myśleć o bezpieczeństwie. Los postawi na naszej drodze czarne energetyczne punkty i tylko od was zależy, jak je ominiecie.

Bliźnięta

Karty łączą się dla bliźniąt w pary, unosi się nad nimi aura pojednania. Warto załagodzić stare spory, to nie jest dobry czas na kłótnie. Na przełomie lutego i marca będzie potrzebowali wsparcia od TEJ osoby, a odnowiona relacja w styczniu może okazać się zbawienna. Warto odświeżyć stare znajomości.

Rak

Ziemia 5 stycznia o godzinie 9 w swym rocznym ruchu po orbicie będzie najbliżej naszej gwiazdy, czyli w peryhelium, w odległości niewiele ponad 147 mln km od Słońca. To czas dla raków, by zasilić się energią słoneczną i naładować się pozytywną aurą. Dobry uczynek, zadbanie i miłość, zakupy. Nie żałujecie sobie w styczniu przyjemności, coś dobrego wisi w powietrzu. Blisko was jest spory ładunek dobrej energii, więc warto się odpowiednio nastroić, by go do siebie przyciągnąć. W styczniu energetycznie warto trzymać się blisko bliźniąt i baranów.

Koziorożec

Horoskop dla koziorożca w styczniu to przede wszystkim sinusoida energii w finansach. Szczególnie w pierwszej połowie miesiąca warto powstrzymać się więc od dużych wydatków, lepiej nieco oszczędzić, bo w talii pojawia się karta oznaczająca finansowy problem w lutym. Nie warto jednak być oszczędnym w miłości, tu wasza aura w styczniu jest wyjątkowo silna. Karty ostrzegają was jednak przed podstępną panną i nierozważnym bykiem.

Lew

W styczniu Kwadrantydy będą promieniowały szczególnie mocno, co w swoim życiu odczują zodiakalne lwy. To dobry moment, by zadbać o sprawy prywatne, uporządkować kwestie uczuciowe, zrobić życiowe porządki. Aury strzelców i wodników będą krzyżowały się z waszymi, może nadarzyć się okazja do wielkiej miłości lub nowej przyjaźni, ale bądźcie ostrożni. Koziorożce, byki i raki w styczniu to nie jest dobry układ energetyczny z waszą aurą.

Panna

Asteroida Apollo przemknęła w grudniu blisko Ziemi, która wciąż znajduje się pod wpływem jej energii i nie zmieni się to do końca stycznia. Niestety, ta aura nie ma dobrego wpływu na zodiakalne panny. To nie jest czas na szalony pęd przez życie i zbyt śmiałe decyzje. Lepiej zatrzymać się, zająć błahostkami i sprawami codziennymi. Karty mówią jednak, że hamulec wciśniecie tylko na chwilę, by już w marcu ruszyć energetyczną autostradą szczęścia.

Waga

Gdy Księżyc przejdzie przez ostatnią kwadrę, a w niedzielę 19 stycznia zbliży się do Marsa, w życiu wag może otworzyć się nowy portal energetyczny. Karty mówią o nowych drogach i wielkich możliwościach. Nie wybierajcie jednak najłatwiejszego szlaku, bo nie otacza go w styczniu dobra aura. Czeka was ważne decyzja, która wpłynie na wasze życie. Podejmijcie ją rozważnie, by nie znaleźć się w ślepym zaułku.

Strzelec

W poniedziałek 20 stycznia Słońce przejdzie z gwiazdozbioru Strzelca do gwiazdozbioru Koziorożca. To dla strzelców świetny czas na zmiany w życiu. Jeśli zastanawiacie się i zwlekacie z pewną istotną decyzją, styczeń będzie idealny, by ją podjąć. Pamiętajcie jednak, że pieniądze to nie wszystko.

Wodnik

Kosmos jest w styczniu po waszej stronie. Nie powinniście jednak dłużej odkładać ważnych decyzji. Sukces jest na wyciągnięcie ręki, choć karty ostrzegają, by nieco zejść na ziemię i nie obrastać w piórka. Odkryjecie też źródło dobrej energii w pewnej osobie, na którą od dawna nie zwracaliście należycie uwagi. Warto w styczniu czerpać z tego źródła. Bądźcie jak najbliżej lwów, skorpionów i ryb - ich aury w styczniu mocno wam pomogą.

Ryby

Karty dla ryb układają się w symbol przeznaczenia. Determinacja będzie się opłacała i chociaż będą trudne chwile, nie wolno się wam poddać ani na moment. Wasza życiowa droga po 20. stycznia będzie przecinała się z kanałami energetycznymi, które przyniosą wam sukces i zmiany na lepsze. W styczniu upór i wytrwałość przyniosą wam zysk, nie tylko finansowy.  Uważajcie jednak na źródła negatywnej energii które pojawią się na waszej drodze. Omijajcie je szerokim łukiem, by nie zabrały waszego szczęścia. Uważajcie szczególnie na panny i bliźnięta, ich rady niekoniecznie będą dobre.

Czytaj także