18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Magia

Horoskop życiowy: Znajdź swoje motto i odmień los!

19.08.2021  17:46
Horoskop z mottami życiowymi
Horoskop z mottami życiowymi Fot: Billion Photos/Shutterstock

Horoskop czasami bywa drogowskazem na przyszłość. Zajrzyj w nasz horoskop, poznaj swoje motto życiowe i zmień los na lepszy. Gwarantujemy niezłe zaskoczenie.

Horoskop 2021 był dla wielu z nas dużym zaskoczeniem, które dodatkowo zaczęło się spełniać na naszych oczach. Nic więc dziwnego, że wytężyliśmy ponownie nasze wewnętrzne oko. Tym razem warto zobaczyć, jakie motto pasuje do naszego znaku zodiaku, żeby dzięki temu odmienić swój los na lepszy. 

Horoskop życiowy: Motto dla Twojego znaku zodiaku

Niczym Krzysztof Jackowski spojrzymy teraz w zawiłości losu i odpowiedzmy sobie na pytanie, jakie motto powinno przyświecać konkretnym znakom zodiaku. Możecie być mocno zaskoczeni!

Horoskop: Baran (21 marca - 19 kwietnia)

"Szczęście nie przychodzi z zewnątrz. Zależy od tego, co jest w nas samych" - Dale Carnegie powiedział coś, co powinno być bardzo ważne i zapamiętane w Twoim przypadku.

Horoskop: Byk (20 kwietnia - 22 maja)

"Zawsze bądź najlepszą wersją siebie, zamiast gorszą wersją kogoś innego" - te słowa Judy Garland pasują do Ciebie doskonale i zawsze o nich pamiętaj! 

Horoskop: Bliźnięta (23 maja - 21 czerwca)

"Nasze życie zawsze pokazuje rezultat naszych dominujących myśli" - Soren Kierkegaard. Dokładnie to powinno przyświecać Ci zawsze. Warto zapamiętać tę myśl.

Horoskop: Rak (22 czerwca - 22 lipca)

"Gdy zmieniamy nasze myślenie, zmieniamy naszą rzeczywistość" - powiedział Louise L. Hay, a Ty powinieneś o tym zawsze pamiętać.

Horoskop: Lew (23 lipca - 23 sierpnia)

"Kochać samego siebie - to początek romansu na całe życie" - Oskar Wilde miał taką myśl, która pasuje do każdego Lwa. Proponujemy już teraz ją zapisać!

Horoskop: Panna (24 sierpnia - 22 września)

"Nie staraj się zostać człowiekiem sukcesu, lecz człowiekiem wartościowym" - nie posłuchać Alberta Einsteina byłoby niesamowitą i skrajną wręcz głupotą! Droga Panno!

Horoskop: Waga (23 września - 22 października)

"Dopóki nie przekonasz swojej podświadomości, że jesteś zwycięzcą, będziesz nieudacznikiem. To się dzieje dzięki afirmacjom. PSTRYK i już" - Florence Scovel Shinn miał rację. Dla Wag afirmacje są zdecydowanie wyjątkowo istotne.

Horoskop: Skorpion (23 października - 21 listopada)

"Pokochaj siebie samego, a uzdrowisz swoje życie" - mówiła Louise Hay, a Ty musisz to sobie jak najczęściej powtarzać, żeby poczuć się w końcu lepiej z samym sobą.

Horoskop: Strzelec (22 listopada - 21 grudnia)

"Wszystko jest możliwe. Niemożliwe wymaga po prostu więcej czasu" - twierdził Dan Brown. Strzelcu, nigdy o tym nie zapominaj!

Horoskop: Koziorożec (22 grudnia - 19 stycznia)

"Nie bój się wielkiego kroku. Nie pokonasz przepaści dwoma małymi" - mówił David Lloyd George. Pamiętaj o tym Koziorożcu i wzoruj się na zwierzęciu, które dało nazwę Twojemu znakowi zodiaku.

Horoskop: Wodnik (20 stycznia - 18 lutego)

"Marzenie o czymś nieprawdopodobnym ma własną nazwę. Nazywamy je nadzieją" - Jostein Gaarder. Nadzieja jest dla każdego Wodnika najważniejszą rzeczą w życiu. 

Horoskop: Ryby (19 lutego - 19 marca)

"Swoją radość można znaleźć w radości innych; to właśnie jest tajemnicą szczęścia" - G. Bernanos. Każda Ryba od razu czuje w sercu, że są to słowa skierowane właśnie do niej.

Czytaj także