18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Śmierć wisiała w powietrzu!

Horror w samolocie. Modlitwy, płacz i wymioty!

Wojciech Kozicki
19.02.2020  19:59
Katastrofa lotnicza wisiała na włosku - przerażające reakcje pasażerów
Katastrofa lotnicza wisiała na włosku - przerażające reakcje pasażerów Fot: Facebook/Ryanair

Horror i koszmar – tak można w skrócie określić to, co działo się w samolocie Ryanaira. Do internetu trafiło przerażające nagranie wideo z pechowego lotu z Wadżdy w Maroku do Brukseli. Sztorm Dennis, masakrujący Eurpę, mógł doprowadzić do katastrofy lotniczej!

Ten lot Ryanaira do Brukseli, który odbył się 16 lutego, mógł skończyć się tragicznie. Sztorm Dennis robiący z zachodniej Eurpy maiazgę, uderzył w samolot. Silne turbulencje sprawiły, że pasażerowie wpadli w panikę.

Na wideo widać i słychać, że na pokładzie samolotu zapanował chaos. Pasażerowie płakali, krzyczeli, a niektórzy zaczęli się modlić. Kilka osób zwymiotowało, gdy kataklizm miotał samolotem jak szatan.

Finalnie, piloci znakomicie poradzili sobie z ekstremalnymi warunkami pogodowymi i samolot szczęśliwie wylądował na lotnisku Charleroi. Pasażerowie są cali i zdrowi, a teraz mogą oglądać swoje przerażone reakcje w internecie.

Huragan Dennis kontra samolot Ryanaira - WIDEO:

Przeczytaj więcej
Komentarze